banner556

Trabzon’da su ve elektrik kesintileri bıktırdı

Muhtar isyan etti; Bizi takmıyorlar

Trabzon 01.12.2020, 14:54

Trabzon’un Beşirli Mahallesi’nde yapılan alt yapı çalışmaları sürerken tepkiler de artmaya başladı. Uzun süren çalışmalar, zamansız elektrik ve su kesintilerinin olması alt yapı çalışmalarının plansız yapıldığı eleştirileri yapılıyor.

1 Nolu Beşirli Mahallesi Muhtarı Muhittin Eyüboğlu, Haber61’in sorularını yanıtlayarak, “Belediyemizin yoğun çalışmaları var. Fakat planlamaları yanlış ve yersiz” dedi.

“Bu çalışmalar müteahit firmaya verilmiş firma kimseyi takmıyor” diyen Eyüboğlu, “Söylediklerimizi dikkate almıyorlar “ diye uyardı.

Haber61/Haber Servisi

Yorumlar (12)
Dr. Raci 2 ay önce
Muhtarım nezaketinden az bile söylemiş.Su ve elektrik kesintisi, yollardaki rezillik anlatılır gibi değil.Elbette yapılanları destekliyoruz, ama bu kadar mı plansız çalışılır.
OFLU TÜRK 2 ay önce
EVET TRABZONDA SU VE ELEKTRİK ÇOK SIK KESİLİYOR PLANLI KESİNTİLER MESAJ YOLUYLA ABONELERE BİLDİRİLMELİ BORÇ NASIL BİLDİRİLİYORSA
katakulli 2 ay önce
ah chp zihniyeti , susuzluk
nerede gunah varsa bu chp lilerde .
50 den beri devleti bunlar yonetiyor .
ZAZA 2 ay önce
1 NOLU BEŞİRLİDE 3 AYDIR ARA ARA ÇAMURLU SU AKIYOR. HAFTADA 2-3 GÜN SU KESİLİYOR.DEĞİŞTİRİLEN BORULARIN OLDUĞU YOLLARI HALA ASFALTLAMADILAR.
XXX 2 ay önce
muhtar değil kardeşim berat reis veya amcasını al git bak nası yapıyorlar yada bir telefon parma(yayla) mıdır nedir oraya dikilen direkler gibi.anlaymısın
kadim güçlü 2 ay önce
Plansizliktan cok cektik. Sadece Besirli degil ki. 1 nolu Bostanci da felaket drumda elektrik yonunden.
1 Nolu Beşirli Mahallesinde oturan bir vatandaş 2 ay önce
Sayın muhtarım 1 Nolu Beşirli mahallesinde neredeyse her gün ve sürekli sular kesiliyor.Diken üstündeyiz. Banyoya tuvalete gitmeye korkar olduk.
NAZ İNŞAAT 2 ay önce
MÜTEAHHİT FİRMA YETKİLİSİNE DİYORUM Kİ, BAKIN YOL BOZUK ARAÇ GEÇEMİYOR BEN ORAYI AZ ÖNCE YAPTIM BİR DAHA YAPMAM DİYOR. BÖYLE DÜZENSİZ, PLANSIZ İŞ OLMAZ. MUSLUKLARIMIZ AYLARDIR HAVA YAPIYOR, ÖSZ VERDİK YAPTIK DİYORLAR, ALLAH SİZİN ELİNİZE DÜŞÜRMESİN!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@