banner441

Trabzon’da sahte ürün operasyonu Polis baskın yaptı esnaf isyan etti

Trabzon’un Ortahisar ilçesinde bulunan Kemaraltı bölgesinde sahte ürün operasyonu yapıldı.

Trabzon 14.11.2019, 16:40

Haber61 - Haber61 

Trabzon’da alış verişin yoğun bir şekilde yaşandığı Kemaraltı bölgesinde bugün gergin anlar yaşandı. Emniyet güçleri korsan ürün baskını yapınca esnaf isyan etti. Kalabalık bir polis grubunun girdiği Kemaraltı’nda bir çok işyerindeki ürün toplatıldı ve tutanak tutuldu.

Duruma isyan eden esnaf “Zaten zor şartlarda ayakta duruyoruz. Devlete vergisini düzenli olarak ödeyen esnaflarız. Her ay avukat ve polis baskınlarından bunaldık. Esnafa terörist muhamelesi yapılıyor. 5 Metrekare dükkana baskın için onlarca polis görevlendiriliyor ve halkın gözünde küçük düşürülüyor. Sözümüz ona sahte marka operasyonuna çıkıyorlar ama üretim tesisleri yerine her seferinde gariban esnafı hedef seçiyorlar. Kış aylarından siftah yapmakta zorlanan esnaf bu baskınlardan bunalmış durumda” ifadelerini kullandılar.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (11)
Türk 3 ay önce
%65 az geldi ver %75 kurtul, şimdi Riv riv yapma ,az bile.!
Oguz 3 ay önce
sahte mal sat,bayat balik,curuk meyve polis geldimi iki cocuk okutuyom her cocuk okutan sahtekarlik yapsin
Kadir Yayli 3 ay önce
Esnafın garibanimi olur
İsimsiz 3 ay önce
Sizde bula bula en küçük esnafların olduğu kemeraltınamı gücünüz yetiyor bi üst cadde full sahte ürün satıyor hemde faiş fiyatlarla satıyorlar kemeraltındaki esnaf kışın siftesiz dükkan kapatıyor bu esnaf nasıl tutunacak zaten AVM’lere yöneliyor herkes ufacık Trabzon’da millet nasıl ekmek getirecek evine esnaf isyanda sonuna kadar haklı bide en ucuz fiyatlar kemeraltında diğer caddelerde alışveriş bile yapmakta zorlanıyor halk bırakın da insanlar işini yapsın kemeraltısız Trabzon olmaz.
Yavuz Öztürk 3 ay önce
Herkes hak eddiğini bir gün alır orada yaşayanlar da anlar amma o iş işden geçmiş olur ..
murat başkan 3 ay önce
esas sahte ürünler forum avm içersinde gerçekten sahte ile orjinalei ayırt edebilecek bir teknolojiniz varsa buyurun oraya ..
Hasan akbaş 3 ay önce
POLİS Mİ NE POLİSİ KABADAYI BUNLAR
Teşkilat çı 3 ay önce
Gariban esnafla niye uğraşırsınz. Sahte ürün yanlış ama bunlara kökten çözüm lazım. Trabzon havaalimnı milletin ağzına ediyo DHMİ yetkilileri ve Çelebi ha var servisi kimsenin sesi çıkıyor mu. Öyle hadiseler var ki kesin memurluktan atılma, baş müdür görevden alınması lazım. Kimin güçü güçüne yetmişe yanlış....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@