Trabzon’da öğrencileri taşıyan servis kaza yaptı! Yaralılar var!

Trabzon’a gelen öğrenci servisine kamyon çarptı.

Trabzon 02.04.2019, 18:12 02.04.2019, 18:20
Trabzon’da öğrencileri taşıyan servis kaza yaptı! Yaralılar var!

Haber61 - Haber Servisi

Trabzon’un Darıca mevkiinde Öğrencileri Trabzon’a getiren servise kamyon çarptı.

Edinilen bilgiye göre; Bugün saat 16.30 sıralarında Trabzon istikametine gelmekte olan M.Y idaresindeki 61 S 4075 plakalı öğrenci servisi, yaya geçidinde yayalara yol vermek için durunca, arkadan gelmekte olan Y.R idaresindeki 48 R 4691 plakalı aracın durmasına neden oldu. Duran bu iki araca G.P idaresindeki 08 K 1241 plakalı kamyon duramayarak çarptı. 3 aracın zincirleme etkisiyle hasar gördüğü kazada Beşikdüzü Fen Lisesi'nde eğitim gören 3 öğrenci hafif yaralandı. Hafif yaralı öğrencilerin Murat B., Zehra G. Ve Fatih K olduğu öğrenilirken, arada kalan otobilde de yolcu bölümünde bulunan Müjde U.’nun hafif yaralandığı öğrenildi.

Kaza ile ilgili soruşturma sürüyor.

Yorumlar (3)
hasan 2 yıl önce
içişleri yayalara yol verme projesi başlatmış mış.birde suç işleyen araç sürücülerine ceza yazma uygulaması balşlatırsa,kimse kimseye çarpamaz.adam gibi kurallara uyarak sürer.
Şoför rıfat 2 yıl önce
Bölünmüş karadeniz otoyolunda mezkûn mahallerde dahi durup yayalara yol vermek akıl kârı bir iş değil. Böyle kazalara hatta çok daha vahim kazalara davetiye çıkarmak olur. Bu yolda ben kırmızı ışıkta dururken dahi tedirgin olup hemen dikiz aynasına bakıyorum. Daha iki gün önce kırmızıda durduğumda hem de sağımdan boş kamyon son sürat geçti, hem de kırmızı da, gel de sen kırmızı da dur.
murat başkan 2 yıl önce
örneğin söğütlü migrosun önüne konulmuş torpil kokan yaya geçidi. sivri zekanın yere çizilmiş hali .. anlayana..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@