7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzon’da o plajda denize girmek yasakladı!

Trabzon’da Vakfıkebir plajında denize girmek yasaklandı.

Trabzon 22.06.2022, 11:31
Trabzon’da o plajda denize girmek yasakladı!

Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı tarafından yapılan analiz raporlarının değerlendirilmesi sonucunda Vakfıkebir Belediye Plajı ve Yalıköy Mahalle Plajında denize girmek yasaklandı.

Vakfıkebir Belediye Plajı ve Yalıköy Mahalle Plajında yapılan “Yüzme Alanları Analiz Sonuçları” açıklandı.

İkinci bir emre kadar Vakfıkebir Belediye Plajı ve Yalıköy Mahalle Plajında denize girmek tehlikeli ve riskli olduğu açıklandı.

Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı tarafından Halk Sağlığı Laboratuarında yapılan analiz raporlarının değerlendirilmesi sonucunda Vakfıkebir Belediye Plajı ve Yalıköy Mahalle Plajı izlem noktaları yüzme alanı suyu analiz sonuçlarında deniz suyunun yüzmeye uygun olmadığı açıklandı.

Numune sonuçları uygun çıkıncaya kadar bu alanlarda denize girilmesi vatandaşların sağlığı için risk teşkil ettiği için ikinci numune alınarak analiz raporlarının açıklanmasına kadar yasaklandı. Vakfıkebir Belediyesi ekipleri tarafından denize girmek için riskli olan Belediye Plajı ve Yalıköy Mahalle Plajına uyarıcı levhalar konularak vatandaşlar uyarıldı.

(Büyüklimanpostası)


Yorumlar (5)
Tayfun 2 ay önce
Bir şeyler yazacakdim ama vaz geçdim
cemil 2 ay önce
diğer plajların suyu temiz mi o neden açıklanmıyor...haziran ayı bitti!!!
AZİZ ŞAFFAK 2 ay önce
YA MADEM BOYLE BİR ŞEY VAR DESENİZE DAHA ÖNCEDEN YA DA ANALİZ SONUÇLARI ÇIKMADAN MİLLETİ ORAYA SOKMAYIN! DÜN GİRDİM ŞİMDİ NE OLACAK BENİM HALİM? YA HASTA OLURSAM NE OLACAK? HAKKIMI NASIL ARAYACAM?
murat 2 ay önce
deniz kenarı olan bir cennet bir şehrimiz var fakat olaya bak. yazıklar olsun. hep derler ya avrupada olsa şöyle olur falan demek ki doğruluk payı varmış
Cahit ince 2 ay önce
Güzelim karadenizin her yerinde denize rahat rahhat girilebilrken burada bu kirliliğin olması nasıl bir tedbirsizliğin sonucunda oluştu acaba

Gelişmelerden Haberdar Olun

@