Trabzon’da Koronavirüs testi pozitif çıkan eşine böyle seslendi: Söz verdiğim gibi dimdik duracağım

Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesi Belediye Başkanı Nuhoğlu’nun şoförün Nevzat Kotbaş'ın Koronavirüs testi pozitif çıkmıştı.

Trabzon 29.03.2020, 15:23 31.03.2020, 09:06
Trabzon’da Koronavirüs testi pozitif çıkan eşine böyle seslendi: Söz verdiğim gibi dimdik duracağım

haber61 - Haber Servisi

Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesinde Başkan Mümin Nuhoğlu'nun şoförüne yapılan Koronavirüs testleri pozitif çıkmış, Yaşan bu gelişme sonrası tüm belediye personeli evlerinde 14 gün izole edileceği bildirilmişti.

Belediyeden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Korana Virüse Karşı Alınan Önlemler Kapsamında Belediyemiz de Dejenfeksiyon Çalışmaları İlk günden İtibaren Yapılmış Olup Gerekli Tedbirler Alınmıştır. Belediyemiz Bu Süre Zarfında Nöbet Sistemine Geçerek Her Birimimizde Nöbetçi Personel Bırakılarak Hizmet Vermeye Devam Edilmiştir.

Bugün Belediyemiz Personellerinden Nevzat KOTBAŞ'a Yapılan Test Sonucu Pozitif Çıkmış Olup Kendisinin Genç, Dinamik Ve Genel Olarak Sağlık Durumunun İyi Olduğunu Sizlere Bildirmek İsteriz. Personelimize Acil Şifalar Diliyor Yakın Zamanda Aramıza Dönmesini Temenni Ediyoruz.” İfadeleri kullanılmıştı.

Makam şoförü Nevzat Kotbaş’ın eşi Leyla Kotbaş’tan duygulandıran bir mesaj geldi. Kotbaş eşine ve destek verenlere teşekkür ettiği mesajında “. Bu bir kaç gün Asır gibi gelse de rabbim daha büyük ayrılıklar vermesin diliyorum” ifadelerini kullandı.

Leyla Kotbaş yayınladığı mesajda “Bu bir sınav bizim için... Ve biz bu sınavı sabır ile tevekkül ile dualar ile aşacağız. Şuan bizim üzülmeye değil iyi olmaya ihtiyacımız var az kaldı bitecek rabbim in izni ile bu günler sana söz verdim dimdik duracağım ağlamayacağım. Senin için kızımız için sevdiklerimiz ailelerimiz için güçlü olacağım. Dediğin gibi her şerde bir hayır vardır. Bu bir kaç gün Asır gibi gelse de rabbim daha büyük ayrılıklar vermesin diliyorum.... Yanımızda olan bizi arayan mesaj atan maddi manevi destek olan moral veren ilk başta belediye başkanımız Mümin Nuhoğlu beye eşine, sonra da ailelerimiz başta olmak üzere bütün eş dost akrabalarımız a çok teşekkür ediyorum. Belki dikili taşımız olmadı ama çok şükür çok işten çok samimi derdimizi derdi bilen bizimle üzülüp bizimle gülen dostlar biriktirdik. Yüzlerce kişi dua zinciri oluşturdu. Geri dönmediğimiz herkese sonsuz teşekkür ederiz iyi ki varsınız. Bugünleri beraber aşacağız hep beraber inşallah...” ifadelerini kullandı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@