banner556

Trabzon’da koronavirüs can almaya devam ediyor

Trabzon’da koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı artıyor.

Trabzon 31.03.2020, 17:03 31.03.2020, 17:09
Trabzon’da koronavirüs can almaya devam ediyor

Haber61 – Haber Servisi – Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi ile mücadele Türkiye’de de tüm hızıyla sürüyor.

Alınan tedbirlere rağmen Türkiye’de can kaybı artmaya devam ederken Trabzon özelinde de bugüne kadar 4 kişi virüs nedeniyle hayatını kaybetti.

SAYI YÜKSELDİ

Haber61’in edindiği son bilgiye göre Trabzon’da koronavirüs nedeniyle 1 kişi daha hayatını kaybetti. Böylelikle Trabzon’da koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı 5’e yükseldi.

38 POZİTİF VAKA

Trabzon’da pozitif çıkan vaka sayıları da gün geçtikçe artmaya devam ederken bugün itibariyle Trabzon’da 38 koronavirüs vakası olduğu öğrenildi. Bu vakaların yanında da yaklaşık olarak 500 kişi de gözlem altında.
 

Yorumlar (9)
Evde Kal 11 ay önce
Yetkililerin defalarca ve sürekli evde kalın, zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmayın uyarılarına rağmen inatla,amaçsızca, bilinçsizce sokaklarda,meydanda,maraş caddesinde,uzun sokakta gerekli "GEREKSİZ" yüzlerce insan vardı bugün.Insanın içinde,vicdanında,yüreğinde merhamet,anlayış,saygı olmadığı sürece nekadar evde kal densede görülen o ki bizim insanimizdan ...... olmaz..
Ahmet 11 ay önce
Evde kal haklısın ama sadece bizim insanımız böyle değil yani
Evde kal Akcaabat 11 ay önce
Akcaabat ta bugun Coronavirus haric hersey vardi.. sali pazarinda gezenler.. kol kola omuz omuza herkes keyfindeydi. 16 gun sonra ilk kez evden ciktim ve gorduklerime inanamadim... Yazik!
Tarık elmas 11 ay önce
Gerçekten bilinçsizce ölüme meydan okuyan halk olduk .Halkımız nazik dilden anlamıyor kesinlikle mazeretsiz dışarı çıkana ceza yazılmalı
Evde kal lütfen 11 ay önce
İşin ciddiyetine varamadik henüz lütfen evden cikmayalim
Hayal 11 ay önce
Bugün haberde okuduğum ve video , fotoğraf gördüğüm kadarıyla durum çok üzücü. Halen daha olayın ciddiyetinde değiliz. Bugün yollarda gezen gençlerin %90 I gezmek için çıkmış olmalı( tipler öyle belli ediyor ) Bu durumda bile halkımız örneğin belediyeye uğrayarak , emlak değeri sormak istiyor.. fatura ödemesi vs de değil.
Lütfen bizler gençler olarak da büyüklerimizi kurmadan, üzmeden acil ihtiyaçlar haricinde dışarı çıkmamaları konusunda uyaralım.
Sero 11 ay önce
Keyfi dışarı çıkan keyfi gezenler terör suçu kadar ağır ceza almalı..bu büyürse telefisi olmayacak hiç kimsenin geleceğiyle yaşamıyla oynayamazsın
fatih 11 ay önce
bu 38 vkanın yurt dışı bağlantısı olmuş mu ,asıl önemli olan nereden aldıkları
Müdür 10 ay önce
Sevgili hemşehrilerim. Kardeşlerim. Abilerim ablalarım. Bu işin şakası yok.bugün türkiye geneline göre ölümlerde ilk on ilin içindeyiz.eğer uyarılara dikkat etmezsek herkese risk altında. Hastalığa yakalanacağız.boş yere dışarı ćıkmayın.evde kalın.bakın sorumsuz insanlar yüzünden sağlık çalışanları risk altında. Biraz daha sorumlu davranalım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@