alexa metrics

banner536

Trabzon’da fuhuş operasyonu

Trabzon’da fuhuş operasyonunda 5 kadın yakalandı.

Trabzon 07.08.2021, 12:48
Trabzon’da fuhuş operasyonu

Trabzon’da gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda 1’i yabancı uyruklu 5 kadın yakalandı.

Edinilen bilgiye göre İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro ekipleri tarafından Ortahisar İlçesi Sanayi Mahallesinde bir otele baskın yapıldı.

Baskında 1’i yabancı uyruklu 5 kadın yakalandı. Kadınlar hakkında işlem yapılırken yabancı uyruklu bir kadın sınırdışı edilmek üzere ilgili kuruma gönderilecek.

Ayrıca otel sahibi ve işletmecisi hakkında adli işlem başlatıldı. 

Haber61 - Haber Servisi - 


Yorumlar (4)
RÜSTEM AĞA 6 ay önce
TRABZON HEY KARA DENİZİN MİLLİYETCİ HIRÇIN ÇOCUKLARI.DUYGULARIMIZ YOK MU OLDU.SİYASET BİZİ ÖYLE LAÇKALAT Kİ BENLİĞİMİZİ KAYBETTİK.SARP KAPI SI AÇILDIKDIKDAN SONRA TRABZON VE ÇEVRE İLLERDE AHLAKİ EREZYONLAR ÇÖKTÜ.ÇÜNKÜ YERLİ HALK BU DEĞİŞİME HENÜZ HAZIR DEĞİLDİ.İŞİN BOYUTLARI NEREYE VARACAĞINI TAHMİN BİLE EDE MEDİLER.SAĞOLSUN BİZİ İDARE EDENLE RİNDE AKLI SONRADAN BAŞLARINA GELİR BU HER DEVİRDE BÖYLEDİR. İŞTE GÖRÜ YORUZ O ZAMAN RUS HAYRANLIĞI ŞİMDİ DE ARAP HAYRANLIĞI. ÜLKEMİZİN YARA ALDİĞINI KİMSE FARK ETMİYOR.BENLİ ĞİMİZDEN GİTTİKÇE UZAKLAŞIYORUZ.HER İŞE SİYASET GÖZÜYLE BAKMANIN YARIN ÇOK ZARARINI GÖRECEĞİZ FAKAT İŞ İŞDEN GEÇECEK.BİZ YİNE BİRBİRİMİZİ SUÇLAYACAĞIZ. EN ÇOOOKKK ÜZÜLDÜĞÜM KOCA KOCA GÖRTÜĞÜMÜZ BİLİM İLİM İN SANLARIMIZ DA SİYASET ÇAMURUNDA KAY BOLDULAR. İŞTE BU ÇOK TEHLİKELİ İLİ ME BİLİME SİYASETİN KARIŞMASI BÜTÜN GÜVENİMİZİN YOK OLMASI DEMEKDİR.Sİ YASET BİLE GERÇEK İLİME MUHTAÇDIR. ÖYLE TV LARA ÇIKIP RÜZGARA GÖRE YÖN VEREN SÖZDE BİLİM ADAMLARI SİZİN HİÇMİ GÜNAHINIZ YOK
Vatandaş 6 ay önce
Sadece biri yabancı ey kayıp nesil
fikret keskin 6 ay önce
ALLAH razı olsun yolun hep acık olsun
Vatandaş 6 ay önce
Hayret

Gelişmelerden Haberdar Olun

@