banner536

banner526

banner533

Trabzon’da Ekrem İmamoğlu tartışması! İkisi de su tankeri koydu...

CHP ve AK Parti kanadı Ekrem İmamoğlu üzerinden atıştı

Trabzon 08.07.2020, 15:20
Trabzon’da Ekrem İmamoğlu tartışması! İkisi de su tankeri koydu...

Haber61 Haber Servisi

CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, Ak Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar’a Ekrem İmamoğlu göndermesi yaptı.

Adnan Günnar daha önce Şile’de yaşanan su sıkıntısını sosyal medya hesabından paylaşıp Ekrem İmamoğlu’nu eleştirmiş “İstanbul bunu haketmiyor” demişti.

CHP İl Başkanı Hacısalihoğlu da bu paylaşımını alıp, Trabzon’da tankerle su taşınmasını örnek gösterip, şu notu düştü;

“Twitter’dan 4 yıllık resimlerle İBB Başkanımız sayın Ekrem İmamoğlu’nu hedef alan yada almaya çalışıpta mumu erken sönenlere açık çağrımızdır.
Düzköy Honefter Yaylasına Sürmene’nin büyük yaylasına ve Vakfıkebir’e bir kulak verin. Trabzon’un kupon mahallesi Beşirli’ye bir kulak verin. Pis kokudan uyuyamıyor ve yürüyemiyorlar.”

Trabzon’da Ekrem İmamoğlu tartışması! İkisi de su tankeri koydu...

Trabzon’da Ekrem İmamoğlu tartışması! İkisi de su tankeri koydu...


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (10)
Taka61 1 ay önce
Var sayalımki fotoğraflar 2020 olsun imamoglunun suçu neki sen 25 yıl İstanbul'u idare et Melen barajı 40 yıl şu ihtiyacını karşılıyacak de barajın duvarları şu tutmadan çatlasın suçlu İmamoğlu neden İstanbul'u bizden aldın
hakan 1 ay önce
Trabzon milletvekillerimiz şehrimizin hiçbir sorununu gündeme getirmiyorlar. İşleri imamoğlu bir hata yapsada eleştirmek...
hakan 1 ay önce
üstün zekalı civanım ben akpartiliyim.
Civanım 1 ay önce
Ee sizden örtmek alıyorlar siz iyi muhalefetsinizya
Cabir 1 ay önce
Bunların aklını kuşa taksak ters ucar
yakun 1 ay önce
İstanbul tabi ki bunu hak etmiyor. 25 Yıl İstanbul' u yönetenler yedi, içti, çaldı, çaldırdı. İmamoğlu 25 yılın eksikliklerini 1 yılda mı tamamlayacak?
Şenol 1 ay önce
Yakındır doğal afetlerin depremin de sebebi ımamoğlu diyecekler Allah akıl versin diyenede inananada çamur at izi kalsın projesi herdaim işbaşında.
Civanım 1 ay önce
kendisi il başkanıya sorun kendisine bir dikili ağaçları varmı Akp İstanbulu almadan pislik götürüyordu şimdi kondu hazır yemeğin üstüne yapılanları eleştirip duruyorlar kaldı 3.5 seneniz görüşecez ????????????
Vatandaş 1 ay önce
Siz İstanbulu bırakın da Trabzon a bakın Allah aşkına her taraf çöp moloz olmuş kaldırımlar ve mahalle arası yollar rezil.eski sahil yoluna rögar kapakları takmışlar araba ile üzeri den geçerken çıkan sesten insan korkuyor.Gülcemal projesi diye deniz dolduruluyor güzel şehrimiz denizden daha da uzaklaşıyor.baska yerlerde denizle kuçaklasabilmek için insanlar can atarken biz ise denizden nasıl şehri koparırız diye planlar yapiyoruz.siyasi olarak değil etrafınıza bir bakınız bu şehir planlama olarak iyiye mi gidiyor kötüye mi diye fikir jimnastiği yapınız lütfen...
Serdar 1 ay önce
öncelikle şunu belirteyim Zorluoğlu ile İmamoğlu arasında fark yok.Hizmet açısından.İkiside şovmen.Yaptıkları tek icraat yok.İkiside var olanın üzerinde geçiniyor.İkisinden de bir nane olmaz.Birisi Trabzon için ötekisi İstanbul için büyük şanssızlık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@