Trabzon’da Çömlekçi’de 68 ekip 200 personelle dev operasyon

Trabzon’da Emniyet Müdürlüğüne bağlı 68 Ekip 200 personelle Çömlekçi Mahallesinde operasyon yapıldı.

Trabzon 03.07.2020, 21:11 03.07.2020, 21:30

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon’da Ortahisar İçesi Çömlekçi mahallesinde Trabzon İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı 68 ekip 200 personelle operasyon gerçekleştirildi.

Yapılan operasyonda 967 şahıs sorgulanırken, 13 otel ve 18 umuma açık işyeri, 27 metruk bina kontrol edildi. 74 araç sorgulanırken, Vize ihlali yapan bir bayan şahıs hakkında sınırdışı işlemleri başlatıldı. 5 araca 7 bin 683 TL idari para cezası uygulanırken, 1 kıraathaneye ruhsatsız faaliyet göstermekten işlem başlatıldı.

Cinsel içerikli tekliflerle çevreye rahatsızlık verdiği tespit edilen 13 bayan hakkında gerekli idari işlemler başlatılırken, herhangi bir pasaport ve belge ibraz edemeyen yasadışı yollarla ülkeye giriş yaptığı değerlendirilen 3 yabancı uyruklu erkek şahıs hakkında gerekli işlemler başlatıldı.
 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (17)
Mirac 1 yıl önce
Milletleri çökelten parasızlık değil ahlaksızlıktır.
Birol 1 yıl önce
Onu 30 yıldan beri ceza kesdiği otelleri tekrar tekrar acdıran vali emmiyet müdürüne sormak lazım????????
Hamzaoğlu 1 yıl önce
çömlekçinin acilen yıkılması lazım,belediyenin bu konuyu hızlandırması gerekli,ahlaksızlığın kol gezdiği bir yer ve trabzona yakışmıyor
Hamza 1 yıl önce
Neden açık peki Trabzonun bir çok ilçesinin ve köyünün dolmuşları yıllardır kerhanelerin içinden kalkıyor insanların eşi çocukları ailesi oraya ve orda olanlara maruz kalıyor. Daha fazla önem arzeden ne olabilir.
Karar 1 yıl önce
Yarın aynıdır
Kadin 1 yıl önce
Ahlaksiz 6 kadın tutuklandı!
Erkekler hiç ahlaksiz değilmiş.yersen.
AHMET TS 1 yıl önce
YIKIN YIKIN GİTSİN
Emin 1 yıl önce
Ne zaman çömlekçi kentsel dönüşümle yeni bir çehre kazanir, ozaman düzelme şansı olur bölgenin. Yoksa oradaki halk aynı sekil de pislik ve rezil bir şekilde yaşar teabzonda bundan zarar görür. İdareciler kökten çözüm lütfen.
Bilinmeyen 1 yıl önce
Bir Trabzonlu olarak bir defa işim için gittim çömlekçiye nasıl çıktım oradan Allah bilir, sokakta yürürken herkes size bi tuhaf bakıyor, mağazaların vitrinleri hep; sanki pavyonda şarkı söyleyenlere özel normal ne bi ayakkabı ne bi elbise gördüm. Ara bi sokaktan geçerken bayaa olgun bir kadınla genç bir çoçuğun halleri tövbe dedim o sokaktan hemen geri döndüm zar zor dolmuş durağına gitip hemen oradan uzaklaştım o gün yaşattıklarımı asla unutamadım. Daha sonra arkadaşlarıma anlatınca başımdan geçen olayları, oranın Trabzon'un en iğrenç yer olduğu söylediler. Belediye sadece çöp mü topladıyor o sokaklarda her telden otel var orada bunca zamandır kapatamamış mı?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@