7m


7m

hyundai

Trabzon’da belediye otobüslerinde şampiyonluk sesleri: o sene bu sene!

Trabzon ‘da belediye otobüslerinde “O sene bu sene” sürprizi.

Trabzon 12.03.2022, 12:58

Haber61 - Haber Servisi / Trabzonspor’un şampiyonluk yolundaki mücadelesi Trabzon’da herkesi heyecanlandırıyor. Vatandaşların bu heyecanını gören kurumlar da çeşitli uygulamalar ile taraftarın coşkusuna ortak oluyor.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi daha önce trafik ışıklarına “O sene bu sene” ifadelerini yapıştırmıştı.

Trabzonspor’un şampiyonluk yarışı ile özdeşleşen bu sözleri şimdi de belediye otobüslerinin bilet okutulan cihazlarına tanıtıldı.

Otobüse binen vatandaşlar biletlerini okuttukları sırada duydukları “O sene bu sene” sözlerinde önce bir şaşkınlık yaşadılar ve sonra çok beğendiklerini belirttiler.

Trabzon Büyükşehir Belediye başkanı Murat Zorluoğlu yapılan yeniliği “Ses hoşunuza gitti diye tekrar tekrar okutmayın lütfen.” ifadeleriyle duyurdu.


Yorumlar (4)
ŞAHİN 4 ay önce
İnşAllah "o sene bu sene." Ancak biraz daha sabır, itidal ve tevazu. Erken havaya girmek konsantrasyonu etkiler, ciddiyetten uzaklaştırır, pahalıya mal olabilir.
hamşik 4 ay önce
hakeme vursaydı daha az ceza alırdı!
TS 4 ay önce
Bilhassa Ortahisar belediye başkanı, şov yapacağına icraat yapmaya odaklansa ne iyi eder. Hele o astığı Ts bayrağı ve oradaki "eze eze çıktık düze" ifadesi... Seviyesiz, amigo ağzı belediye başkanına yakışır mı? Halkın gönlüne bu yolla gireceğini mi düşünüyor? Ucuz politika...
ADALI 4 ay önce
SAYIN BAŞKAN VE TRABZONLU HEŞEHRİLERİM. O SENE BU SENE İBARESİ NOKSAN...ŞÖYLE OLMALI O SENE BU SENE BUNDAN SONRA HER SENE...İZMİR DEN SELAMLAR

Gelişmelerden Haberdar Olun

@