Trabzon yeni yıla ışıl ışıl girecek

Uzun Sokak’ın ışıklandırılması projesi, dün akşam hayata geçirildi.

Trabzon 31.12.2019, 15:50 31.12.2019, 16:07
Trabzon yeni yıla ışıl ışıl girecek

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından bir süre önce çalışmalarına başlanan Uzun Sokak’ın ışıklandırılması projesi, dün akşam hayata geçirildi.

Uzun Sokak yeni yıl öncesi aydınlatılırken, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu da çalışmaların son halini yerinde inceledi. Başkan Zorluoğlu göreve geldiği günden itibaren şehrin ışıklandırılmasının önemine dikkat çekmiş, bu konuda birçok noktada çalışma yapılacağını açıklamıştı.

İlk olarak tarihi surların aydınlatılması ile başlayan çalışmalar, dün de Uzunsokak’ın ışıklandırılması ile devam etti. Kunduracılar Caddesi’nin ışıklandırılması çalışmalarında da son aşamaya gelindiği öğrenildi. 

Trabzon yeni yıla ışıl ışıl girecek

ŞEHRİN AYDINLATILMASINA ÖNEM VERİYORUZ 

Küçük dokunuşlarla Trabzon’a güzel etki bırakacak çalışmalar yapmaya devam edeceklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, “Şehrin aydınlatılmasına önem veriyoruz. Bu noktada ilk olarak Trabzon’un tarihi surlarının aydınlatılmasını sağladık. Akşamları o tarihi surlar bambaşka bir güzelliğe kavuştu. Ardından Yüzüncü Yıl Parkı’nı aydınlattık. Şimdi de adeta şehrin göz bebeği olan Uzun Sokak’ı ışıklandırdık. Işıklandırma çalışmamız ile tüm vatandaşlarımızın uğrak yeri olan Uzun Sokak başka bir havaya büründü. Ve yine bir diğer önemli merkezimiz olan Kunduracılar Caddesi’nin aydınlatılması çalışmalarında da son aşamaya gelmiş bulunmaktayız. Önümüzdeki günlerde Kunduracılar Caddesi de ışıl ışıl bir görüntüye sahip olacak” ifadelerini kullandı. 

Trabzon yeni yıla ışıl ışıl girecek

ZORLUOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİLER 

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, ışıklandırma çalışmalarını başlatmak için gittiği Uzun Sokak’ta vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Uzun Sokak’ı ışıl ışıl gören Trabzon halkı, Başkan Zorluoğlu’na teşekkür ettiler. Uzun Sokak esnafını da ziyaret eden Zorluoğlu, her biri ile bir süre sohbet etti.

Trabzon yeni yıla ışıl ışıl girecekTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
zübük 2 yıl önce
güzel, estetik olan şeylere ancak kara cahiller karşı çıkar. bu güzel etkinlik için başkana teşekkür ederim.
Okur 2 yıl önce
Kara cahilliği sen yapıyorsun. Estetiğe değil, zamanlamaya karşı çıkılıyor.
Emre 2 yıl önce
Şehrib bu kadar sıkıntısı varken israf olarak düşünüyorum
Vatandaş 2 yıl önce
Kendi dini bayramını böyle kutlama kafirin noeline böyle itibar et hazırlık et. Allahım bizi affet ya Rabbel alemin
Melek 2 yıl önce
Çok sade olmuş, uzun sokak boyu ışıklandırma olmalı, başka sokağımız yok zaten
TK 2 yıl önce
Gazipaşa caddesini de ışıklandırsak ne güzel olur
HZ.ÖMERİN KILICI 2 yıl önce
ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ HAYAL ETTİĞİM ŞEY YAYAŞ YAVAŞ HAYATA GEÇİYOR TEŞEKKÜRLER.BUDA YETMEZ UZUN SOKAK VE MARAŞ CADELERİNDE DİJİTAL BÜYÜK EKRANLARDA REKLAMLARA VE GÖRSELLERE RENGERANG IŞIKLARLA YER VERİLMELİDİR.MEDYA BU İŞİN ÜZERİNDE DURSA HAYIRLI BİR İŞ YAPMIŞ OLUR.BİZİMDE TİMES MEYDANI GİBİ BİR HAVAMIZ OLUR.ALLAH ÖLECEKMİŞ GİBİ İBADEDTİ HİÇ ÖLMEYECEKMİŞ GİBİ ÇALIŞMAYI EMREDER.MANTIKLI EĞLENMEYİ KİMSE HARAM DIR DŞYE MİLLETE YUTTURAMAZ.HAYIRLI MUTLUYILLAR.
Mehlika 2 yıl önce
Nede olsa elektrik bedava????????cebimizden asla ve asla çıkmıyor.Sehrin aydınlatılmaktn ziyade iyi bir imar yapisina,projesine,iş sahasına ihtiyaci var.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@