Trabzon Valisi Yücel Yavuz sosyal medyadan veda etti

Trabzon’da 2,5 yıl görev yapan ve Mülkiye Başmüfettişliği görevine getirilen Vali Yücel Yavuz sosyal medya üzerinden veda mesajı yayınladı.

Trabzon Valisi Yücel Yavuz sosyal medyadan veda etti

Haber61 - Haber Servisi

Mülkiye Başmüfettişliği’ne atanan Trabzon Valisi Yücel Yavuz veda ziyeretlerini tamamlamasının ardından bugün de sosyal medya üzerinden yayınladığı mesaj ile vatandaşlarla vedalaştı. Onur ve gururla ifşa ettiği görevinde destek olanlara teşekkür eden Vali Yavuz helallik istedi. Veda mesajında Trabzonspor’u da unutmayan Yücel Yavuz başarılar diledi.

Trabzon Valisi yücel Yavuz veda mesajında “Fatih’in fethettiği, Yavuz’un yönettiği, Kanuni’nin doğduğu, Atatürk’ün defalarca ziyaret ettiği Ülkemizin ve Karadeniz ‘in incisi, kadim ve kutlu şehir Trabzon’a ve saygıdeğer Trabzon’lu hemşehrilerimize veda vaktidir...2,5 yıldıır büyük bir onur ve gurur ile ifa etmeye gayret ettiğimiz Trabzon Valiliği görevimiz sırasında destek olan kamu/özel bütün can dostlarımıza saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz... Allah(cc)’a emanet olunuz...Var ise şayet geçmiş bir hakkımız bizden yana helal-i hoş olsun, mutlaka olduğuna inandığımız ve üzerimizde olan haklarınızı bizlere helal etmenizi diliyoruz..Arz-ı veda ederken, buram buram Anadolumuzun sesi ve yüreğini temsil eden, beraber sevindiğimiz, beraber üzüldüğümüz Trabzonspor’umuza ve kıymetli camiamıza can-ı gönülden teşekkür ediyor, başarılarımızın artarak devam etmesini diliyorum..” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2018, 14:07


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali KAYA
Ali KAYA - 3 ay Önce

Ne helalliği be.adam AKP'nin memuru gibi grev yaptı.Good by.

YUSUF SADIK dEMOKRAT GÜMÜŞHANE GAZETESİ YÖNETMENİ VE KÖŞE YAZARI
YUSUF SADIK dEMOKRAT GÜMÜŞHANE GAZETESİ YÖNETMENİ VE KÖŞE YAZARI @Ali KAYA - 3 ay Önce

aLİ BEY TANIŞMIYORUZ AMA . SAYIN ALİ YAVUZA HAKSIZLIK EDİYORSUN o OK GİBİ DOĞRU BIR DEVLET ADAMI... HAKKINI YEMİYELM..

.
. - 3 ay Önce

Allah a havale edilmiştir.

banner443