banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trabzon Valisi Ustaoğlu alış veriş merkezini denetledi

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu koronavirüs denetimlerini sürdürdü.

Trabzon 06.08.2020, 16:55 06.08.2020, 17:09

Haber61 - Haber Servisi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatıyla 81 ilde yoğun koronavirüs denetimleri yapıldı. Trabzon’da da Vali Ustaoğlu ve Büyükşehir Belediye başkanı Zorluoğlu meydan parkında denetim gerçekleştirdiler.

Daha sonra Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu bir alış veriş merkezini ziyaret edip buradaki iş yerlerinde denetim gerçekleştirdi. Denetim sırasında iş yerlerinde alınması gereken tedbirleri de hatırlatan Ustaoğlu, esnaflara bol kazançlar diledi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Gn 2 ay önce
Normalde bunların hıc bırı sıperlık fılan takmıyor hepsı göz boyama. Yapan yaptıran sagolsun
fatih 2 ay önce
uzun sokaktaki kafelerde 30 cm,çay ocaklarında 20 cm mesafede masalar.
Üzgün vatandaş 2 ay önce
O güne has tedbirler umarım değildir Artık işin boyutu ciddiyeti de aşmış durumda. Dışarıdan şehire gelenler vurdumduymaz olmayın. Şehirde ki vatandaşlar bu kadar normalleşmeniz normal DEĞİL Kaç aydır bu kadar vaka sayısı yokken bu artış çok üzücü Resmen başkalarının ölümüne sebebiyet verecek olduğunuzu hiç mi düşünmüyorsunuz. Sabah süslenip işe gidenleri görüyorum maske yok. Arkadaşları ile yan yana oturanları görüyorum (cafe vs) maske yok. Diyecek sözüm kalmadı Yazıktır günahtır. Maskelerini takarak gerekli tedbirlerini alan vatandaşlarımıza teşekkürler yalnız değilsiniz Takmayanları görerek kendinizi farklı olarak düşünmeyin lütfen Tedbirli olmaya her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Sağlıklı günler dilerim.
Trabzonlu 2 ay önce
Sayın vali Dolmuşlara binde orda gör marketlerde deyil toplu taşıma araclarına gizli bin ben biray yerine bakıyım bak nasıl düzeliyor
Trabzonlu 2 ay önce
hic kimse umursamıyor görevliler görevini yapmıyor polisi sokağa dök denetim katı olsun yoksa dahada artacak

Gelişmelerden Haberdar Olun

@