7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzon Valiliği açıkladı: Maçka'da çatışma var!

Trabzon Valiliği Maçka'da teröristlerle yaşanan çatışmayla ilgili açıklama yaptı.

Trabzon 11.08.2017, 16:05 11.08.2017, 18:00

Trabzon'un Maçka ilçesinde teröristlerle yaşanan çatışmayı Trabzon Valiliği açıklama yaparak doğruladı.


Trabzon Valiliği, yaşanan olayla ilgili olarak şu bilgilendirmeyi yaptı: "Maçka ilçemiz kırsalında yapılan istihbarat çalışmaları sonucu 09.08.2017 tarihinde başlatılan operasyon sırasında 11.08.2017 tarihinde (bugün) saat 15.00'te bölücü terör örgütü mensuplarıyla sıcak temas sağlanmış olup operasyonel faaliyet devam etmektedir. Kamuoyuna duyurulur."


 

Yorumlar (6)
filiz 5 yıl önce
Allahım sen askerlerimizi koru..Düşmana fırsat verme
Bilal 61 5 yıl önce
Şuan farabi hastanesine yaralı askerimiz gitti Allahım yardımcısı olsun herkes dua etsin şifa olsun
Vatansever 5 yıl önce
Ambulans evet ambulans bunlara gida ve yiyecek taşıyor olayı şimdi çözdüm gece 12 de kör vadiye giden ambulans ne den gider ? Ve neden geri döner ?
istibaharat 5 yıl önce
amir polis asker savcı başkan memur her ne makamda kişi varsa hepsi sorguya çekilsin.bu nedir yav.bu pisliklerin bulunması bu kadar mı zor?Güneşin yüzeyinde su aramıyoruz.askeri de polisi de rezil ettiniz.bu ülke bu kadar mı acizleştirildi.Bunların hesabı gün gelip sorulacak.
Omer 5 yıl önce
Allah sehitlerimize rahmet eylesin. Devlet artik sadece teroru kinamayi biraksin icraat yapsin. Iki senedir yuregimizi yaktilar yeter. Koltukta oturmayla olmuyor terorle mucadele icin yeni yontemler gelistirilmeli.
şehitler ölmez vatan bölünmez 5 yıl önce
sıcak temas var şehit lerimiz var ama leş yok bu nasıl iştir hain gavurlar yakalanmıyorsa düşünmesi bile kötü ama maçkalı bunlar Trabzona şakışır bir durum degil

Gelişmelerden Haberdar Olun

@