banner556

Trabzon Milletvekili Örs oğlunu evlendirdi! Görkemli nikah

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs oğlunu evlendirdi.

Trabzon 27.11.2020, 19:40
Trabzon Milletvekili Örs oğlunu evlendirdi! Görkemli nikah

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs ile Sevim Örs çiftinin oğlu Furkan ile Nuray – Nedim Şahin çiftinin kızı Nilay hayatlarını bu akşam yapılan nikah töreni ile birleştirdiler.

Yomra ilçesi Kaşüstü Mahallesinde bir düğün salonunda gerçekleştirilen nikah törenine İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in yanı sıra Siyaset, İş ve spor dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Genç Çiftin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu kıyarken, şhitliklerini ise İYİ Parti genel Başkanı Meral Akşener, Koray Aydın, Ortahisar Belediye başkanı Ahmet Metin Genç, ve İş insanı Celil Hekimoğlu yaptı.

Haber61 - Haber Servisi

Yorumlar (4)
..... 2 ay önce
Oy oy. Hani korona vardı, hükümete atıp tutarsınız. Peki bu ne?
İsiyin 2 ay önce
hükümet miting yapıyor gereksiz bi şekilde. ama şu görüntü için yani evlenmek için bekleyen milyonlarca genç işsiz var. çünkü maddi durumu yok. bu dünyada baban zengin olacak. başka huzur yok.
Özgür Ustaoğlu 2 ay önce
Ula paran şöhretin varsa herşey mübahmı memleketimde? Ne zaman düzeleceğiz?
Mero 2 ay önce
Koray abimiz herkesi dövecek gibi sinirli duruyor. Orada adaylığını açıklamaz oldu her nedense ! Yomradaki eski başkanın haltları yüzünden hayatta göremeyecekleri nimete ulaştı KIYI Partililer. Mhp den daha az alıp milletvekilliği ve Yomra Belediyesi!! Ama görüp görebilecekleri buydu. Omurga olmayınca bu oluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@