7m

uzungöl yayla otel

Trabzon için yaptığı Arap turist paylaşımı olay olmuştu! Açıklama yaptı

Oyuncu Sermiyan Midyat yaptığı Trabzon paylaşımı ile alakalı açıklamalarda bulundu.

Trabzon 24.07.2022, 12:27 24.07.2022, 13:04
Trabzon için yaptığı Arap turist paylaşımı olay olmuştu! Açıklama yaptı

Trabzon'da tatilini geçiren sinema oyuncusu Sermiyan Midyat, geliş uçağında paylaştığı "Trabzon uçağındayım.Herkes Arapça konuşuyor. Umarım Trabzon’a gidiyorum” mesajının ardından bazıı çevrelerden şehire karşı saldırılar başlamıştı.

Trabzon ile alakalı paylaşımının farklı yerlere çekildiğini belirten Midyat "Durumu başka nasıl anlatabilirdim ki "ifadelerini kullandı.

Yaptığı paylaşım ile Türkiye gündemine oturan Sermiyan Midyat şu ifadeleri kullandı“ Trabzon uçağındayım. Herkes Arapça konuşuyor. Umarım Trabzon’a gidiyorum” mesajıyla Trabzon’daki Arap turist yoğunluğunu dile getirmiştim. Sözlerimin farklı yerlere çekilmesine üzüldüm. Sanatçının mizah anlayışında özgür olmalı. Yoğunluk başka nasıl anlatılabilir ki?” ifadelerini kullandı.

Buna da göz atın:


Yorumlar (17)
Vatan 2 hafta önce
Adam doğru demiş neyini eleştirmişler ki acaba.
Remzi-1461 2 hafta önce
Irkçılık yapmanın bir anlamı yok.O uçakta Yunanca konuşanlar olsaydı aynı tavır içerisinde olur muydu??Burada önemli olan ırklar değildir.Önemli olan ülkemizin çıkarlarıdr.O Arap turistler Trabzon'a geldiklerinde ekonomik katkıları nedir acaba,bunu anlayacak ırkçılıktan arınmış temiz beyin lazım!Oturistlerin bir yaz gelmediğini düşünsek zaten çok kötü olan Trabzon ekonomisi ne hallere düşer??Buraya gelen turistler ister Arap olsuni,ister İngiliz olsun,kim olursa olsun ırkının bir önemi yok,ekonomik katkısı nedir,oraya bakılmalı?Gündem olmak için boş konuşmaya gerek yok!
kuzey 2 hafta önce
çok boş konuştun remzi
tın li 2 hafta önce
aferin Remzi bunlar sanatçı imiş külahıma anlatsın
Hasan Usta 2 hafta önce
NASIL BİR YAKLAŞIM ARAPLARA SATILAN TOPRAKLARDAN HABERİN VARMI YAZIK YAZIK YARIJN SEN O RAHAT GEZDİĞİN SOKAKLARDA DOLAŞAMAYACAKSIN HABERİN OLSUN SENİN DEĞİL ONLARIN OLACAK BUNU IRKÇILIKLA ALAKASI YOK EFENDİMİZE IRKÇILIKMI YAPACAĞIZ CÜMLELERİMİZİ DOĞRU KULLANALIM
RIV 2 hafta önce
Sermiyan Midyat ADAMDIR !
MerNoire28 2 hafta önce
Nasıl bir kafadır bu ülkenin sırtından parayı kazan sonrada ülkeyi beğenme,bunların kafasına göre herkes kendi ülkesinin sınırları dışına çıkmamalı,ama bu tipler parayı bulunca yemek için hemen Amerika ya giderler,
Muallim.61 2 hafta önce
0Mardine gittiğindede ermeni görünce kendisini ermenistandamı sanıyor acaba. Veya daha başka bi tabirle Antalyada bir sürü Avrupalı var kendini orda nasıl hissediyor, bi kendisine sormalı. Bu tiplerde mevzu müslüman olunca tükaka, ama gavur olunca baştacı oluyor. zihniyet bu işte başka bir şey değil.90 larda bir sürü Rus Trabzona fuhuş için geldiğinizde itirazınız oldumu acaba.
erdi61 2 hafta önce
ruslar gelince aynı düşünceler vardı arap turisler geldi 3 yıldır batan esnaf anca belini doğrultmaya calışıyor bunların derdi ne nasıl millet gelsin istiyorlar bence kıskanclık başka birşey deyil beyenmediğiniz arapların couguna varıncaya kada hepsi ingilizce konuşuyor bazıları türkceyi bayağı iyi öğrenmiş konuşuyorlar eleştirenlerin lisanı ne dedokodu cekememezlik birde müslüman oluşları
en kutsallarına dil uzatmışsın 2 hafta önce
sen de modaya uy sermiyan, kurucumuza hakaret edip heykeline saldır.
TONYALI 2 hafta önce
SANKİ KENDİ MEMLEKETİNDE TÜRKÇE KONUŞULUYOR
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@