7m

7m

hyundai

tamfinans

Trabzon-Gümüşhane yolunda çalışma! Hamsiköy mevkii...

Karayolları, Trabzon Gümüşhane yolundaki çalışma ile ilgili olarak uyardı.

Trabzon 14.12.2021, 11:43
Trabzon-Gümüşhane yolunda çalışma! Hamsiköy mevkii...

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Hadımköy-Mahmutbey kavşaklarında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle 22.00-06.00 saatlerinde İstanbul istikameti kesimler halinde trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer istikametten iki yönlü sağlanıyor.

TAG Otoyolu'nun Misis-Yılankale kavşakları 3-6. kilometrelerindeki (Baklalı mevkisi) yapım çalışmaları sebebiyle Gaziantep istikameti trafiğe kapatıldı. Bu kesimde ulaşım Adana istikametinden iki yönlü ve kontrollü sürdürülüyor.

Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 36-40. kilometrelerinde İmrendi Alt Geçidi yapım çalışmaları dolayısıyla her iki istikameti trafiğe kapatılarak, sürücüler servis yollarına yönlendiriliyor.

Söke-Milas yolunun 26. kilometresindeki menfez yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor.

İnönü-Kütahya yolunun 41-42. kilometrelerinde Sporkent Köprüsü genleşme derzi bakım ve onarım çalışması sebebiyle ulaşıma bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü izin veriliyor.

Aksaray-Ulukışla-Pozantı yolunun 1-3. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım servis yolundan sağlanıyor.

Sivas-Kangal yolunun 39-41. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sürdürülüyor.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 25-26. kilometrelerindeki sanat ve üstyapı çalışmaları sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleştiriliyor.

Tokat-Sivas yolunun 37-42. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor.

Trabzon-Gümüşhane yolunun 45-46. kilometrelerindeki (Hamsiköy mevkisi) yol altı duvar çalışması nedeniyle iniş şeridi trafiğe kapatıldı. Bu kesimde ulaşıma tırmanma şeridinden çift yönlü izin veriliyor.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@