Trabzon Genç Fest'te Ekin Uzunlar rüzgarı! Zorluoğlu da eşlik etti

Trabzon Genç fest'te Zorluoğlu'na yoğun ilgi vardı.

Trabzon 18.09.2021, 23:16
Trabzon Genç Fest'te Ekin Uzunlar rüzgarı! Zorluoğlu da eşlik etti

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği ‘Trabzon Genç Fest’ gençleri coşturmaya devam ediyor. Festivalin 2. gününde Ekin Uzunlar sahne aldı.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından Ortahisar ilçesindeki Millet Bahçesi’nde organize edilen ve 3 gün sürecek ‘Trabzon Genç Fest’in 2’nci gününde de coşku hakimdi. Etkinliklere katılan misafirleri yalnız bırakmayan Başkan Zorluoğlu’na eşi Sevcan Zorluoğlu da eşlik etti. 

TRABZON’U DAHA YAŞANABİLİR ŞEHİR HALİNE GETİRECEĞİZ
Coşkulu kalabalık karşısında gençlere hitap eden Başkan Zorluoğlu, “Göreve başladığımız ilk günden itibaren ‘Sıkıcı şehirler gelişemez’ anlayışıyla çalışmaya devam ediyoruz. Trabzon’u daha yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz. Size Murat amcanız, Murat ağabeyiniz,  Başkan amcanız olarak diyorum ki; bu şehirde daha fazla konser olacak. Bu şehirde daha fazla festival olacak. Bu şehirde daha fazla edebiyat söyleşisi, şiir dinletisi olacak. Bu şehirde sizler daha fazla tiyatro, daha fazla sinema seyredeceksiniz” dedi. 

GENÇLERE DAHA BÜYÜK ETKİNLİKLER SÖZÜ VERDİ 
Gençlere bir de söz veren Başkan Zorluoğlu, “İnşallah pandeminin sona ermesiyle birlikte sizlerle beraber çok daha eğlenceli aktiviteler, çok daha büyük festivaller yapacağız” ifadelerini kullandı ve gençlere “Hazır mısınız?”  diye sordu. Bunun üzerine gençler, alkışlarla ‘evet’ cevabı verdi. 

‘TRABZON SİZİNLE GURUR DUYUYOR’ TEZAHÜRATINDA BULUNDULAR  
Başkan Zorluoğlu açıklamalarının sonunda alanda bulunan herkese iyi eğlenceler dileklerini iletirken, gençler uzun süre “Trabzon sizinle gurur duyuyor” şeklinde tezahüratta bulundular. 

EKİN UZUNLAR KONSERİ COŞTURDU 
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, konuşmasının ardından sahneyi Sanatçı Ekin Uzunlar’a bıraktı. Uzunlar, Trabzon’da böyle bir organizasyon gerçekleştirdiği için Başkan Zorluoğlu’na teşekkür etti. Alanda bulunan yaklaşık 20 bin kişi, Ekin Uzunlar konserinde doyasıya eğlendi. 

BAŞKAN ZORLUOĞLU TÜRKÜ SÖYLEDİ 
Konser devam ederken yeniden sahneye çıkan Başkan Zorluoğlu, Ekin Uzunlar’a çiçek takdim etti. Ardından Başkan Zorluoğlu ve Uzunlar birlikte türkü söyledi. 

ZEYNEP BAŞKAN SAHNE ALACAK
‘Trabzon Genç Fest’ etkinlikleri kapsamında 19 Eylül Pazar (yarın) akşamı sanatçı Zeynep Başkan sahnede olacak.


Yorumlar (11)
cemil 4 hafta önce
corona da neymiş....sosyal mesafe nerde...
Davut 4 hafta önce
Trabzon gerçekten yaşanılır hale gelmeli. Başkan bu konuda çok haklı. 20 yıldır bizi yöneten bu harami iktidarı ile nasıl olacak bu işler bilmiyorum ama
Ahmet 4 hafta önce
korona bunu sevdi
Murat 4 hafta önce
Ondan sonra çıkın millete maske mesafe hijjen masalı anlatın güya kovitle mücadele ediyorlar
Misafir 4 hafta önce
Genç türkce anladikta Fest'te neden yabanci kelime kullanildi.Türkçe düsmanlari sizi.Eglenceye sira gelince bütün kültürümüz unutuluyor.Insanlar kültürüyle dogup yasar ölür.Bizim Türkçemize yabanci kelimeler eklerseniz halki yabanciligi itelemis olursunuz.Yöneticiler herzaman bir gömlek üstün olurlar.Bizimkiler donla geziyor.
Trabzonlu 4 hafta önce
İnsanların nefes aldığı bu şenliklerin yapıldığı millet bahçesini rant uğruna residans yapmaya kalkan OFG ve onun destekçilerini dur diyen her yerde buranın böyle kalması için mücadele eden Trabzon Amatör spor kulüpleri federasyonuna kocaman tşk
Vatandaş 4 hafta önce
İşin içinde para olunca nedense koronada olmuyor o yerde. Artık bu milletin yakasını bırakın
aa aa 4 hafta önce
Çok güzel artık haftaya liderlik bizde olur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@