vardallar

Trabzon Faroz’daki kazada hayatını kaybeden gencin son paylaşımı duygulandırdı

Trabzon'un Faroz mevkiisinde dün akşam meydana gelen kazada, üniversite öğrencisi genç hayatını kaybederken, 4 kişide yaralandı.

Trabzon 05.07.2019, 09:08 05.07.2019, 11:43
Trabzon Faroz’daki kazada hayatını kaybeden gencin son paylaşımı duygulandırdı

HABER61 - HABER SERVİSİ

Trabzon'un Ortahisar ilçesinin Faroz mevkiinde dün gece meydana gelen kazada bir kişi hayatını kaybederken, dört kişide yaralanmıştı.

Hayatını kaybedenlerden birinin Erzurum Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü öğrencisi Kader Tokel olduğu öğrenildi.

Sosyal medya hesabında arkadaşlarıyla araçta yaptığı paylaşım ise gencin son paylaşımlarından biri oldu.

“Zamana bırakmayın, o kimseyi sağ bırakmadı” 
Kazada hayatını kaybeden Kader Tokel’in sosyal medyadaki paylaşımı yürekleri burktu. Profilinin açıklama kısmına “Zamana bırakmayın, o kimseyi sağ bırakmadı” yazısını ekleyen Tokel, kazadan birkaç saat önce hayatını kaybettiği araç içerisinden paylaşım yaptı. “Uğurlar gönlümü, sen bul beni. Yalanlarım, hatalarım başıma dert oldu. Karanlık gecenin içinde kayboldum” sözlerinin okunduğu bir şarkıyı dinleyen Tokel bu anları cep telefonuna kaydederek sosyal medya hesabından “Eğlencemiz hep beraber” etiketiyle paylaştı. 


Yorumlar (4)
Mmt 2 yıl önce
Videoda ki paylaşım ile duygusallık arasında nasıl bir bağ var ? Aşırı hız ve emniyet kemeri takmamak böyle sonuclar doğuruyor maalesef. Ve birde araç kullanırken cep telefonu kullanmak. Gencecik bir kız yazık oldu. Önce tedbir sonra tevekkül. Allah'in rahmeti üzerine olsun.
Ergin Sağlam 2 yıl önce
Allah gani gani rahmet etsin mekanı cennet olsun inşAllah, yaralılara da acil şifalar dilerim.
Tranzon 2 yıl önce
Dikkat ederseniz videoyu paylaşan arka koltukta eve emniyet önemli ama aracı kullananda o değil
ts 2 yıl önce
galiba alkol vardı olan gencecik kıza oldu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@