Trabzon Emniyet Müdürlüğü Koronavirüs için uyarı videosu hazırladı

Trabzon Emniyet Müdürlüğünden görüntülü koronavirüs uyarısı

Trabzon 19.03.2020, 23:25

 Trabzon Emniyet Müdürlüğü, vatandaşları yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele çalışmaları konusunda videoyla uyardı.

İl Emniyet Müdürlüğü'nce kentle özdeşleşen Akyazı, Ayasofya Müzesi, Boztepe ve Şenol Güneş Spor Kompleksi'nde çekilerek hazırlanan videoda, "Huzur ve güvenliğiniz için‬ bizler‬ görevdeyiz.‬ Koronavirüsle ‬mücadele ‬kapsamında yetkililerimizin açıkladığı‬ tedbirlere uyalım.‬ Zorunlu olmadıkça‬ evden çıkmayalım.‬ Yetkili mercilerimizin‬ açıklamaları haricindeki‬ paylaşımlara‬ itibar etmeyelim. Emniyettesiniz." mesajına yer verildi.

Konuyla ilgili konuşan Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper, "Sayın Cumhurbaşkanımızın 'Mecburiyeti olmayan hiçbir vatandaşımız tehdit ortadan kalkana kadar evinden çıkmamalıdır.' talimatları gereği vatandaşlarımızın yapabileceği her şeyi evlerinden yapmaları, dış dünya ile fiziki irtibatlarını asgariye indirmeleri konusunda Trabzon Emniyet Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızı bilgilendirme ve bilinçlendirme faaliyetimizdir. Emniyettesiniz." ifadesini kullandı.

Yorumlar (4)
Vatandaş 11 ay önce
Allah razı olsun devletimizden ve sizlerden
hasan 11 ay önce
herkes üniversitede hoca değil ki,dışarı çıkmak zorunda kalmasın
Hakan Güven 11 ay önce
iyi güzelde emniyet müdürü amca ekmek kim verecek faturaları ve kirayı kim ödeyecek onlardan yana birşey soran varmidir
Oldu baskan 11 ay önce
Yok evden çıkmıcakmışız,sen evinde otur sonra ekiplerine söyle ekmeğini alış verişini eve getirsinler,bizimkini kim eve getirecek dayıııııı?Boş konuşuyonuz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@