Trabzon'daki o tünele dikkat: Karayolları uyardı

Karayolları yayınladığı bültenle yollarda yapılan bakım onarım çalışmaları konusunda uyarıda bulundu.

Trabzon 28.12.2017, 08:39
Trabzon'daki o tünele dikkat: Karayolları uyardı

Karayollarının yapım, bakım, onarım ve heyelan önleme çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Trabzon-Rize yolunun 43. kilometresindeki Çamburnu Tüneli'nde yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 08.00-18.00 saatlerinde ulaşım tek şeritten kontrollü gerçekleştirilecek.

Isparta-Karaöz-Serik yolunun 17. kilometresinde bulunan Aksu ilçesi Yeşilkaraman Köyü mevkisinde yapılacak patlatmalı kazı çalışması nedeniyle 12.00-17.00 saatlerinde trafiğe kapatılacak.

Ankara-Kırıkkale yolunun 25-27. kilometrelerinde üstyapı, toprak işleri ve çeşitli işlerin yapım çalışmaları nedeniyle ulaşıma bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü izin verilecek.

Çanakkale-İzmir yolunun 35-38. kilometrelerinde yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Kelkit-Erzincan yolunun 23-24. kilometrelerinde meydana gelen heyelan nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine göre hareket etmeleri önem taşıyor. 

Akseki-Manavgat yolunun 2-12. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları isteniyor. Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@