banner491

Trabzon'da yağmur 15 dakikada her yeri kilitledi

Trabzon'da yaklaşık 15 dakika süren sağanak yağış bir çok noktada sıkıntı yarattı

Haber61 Haber Servisi

Trabzon'un Ortahisar İlçesi'nde akşam saatlerinde yaklaşık 15 dakika süren sağanak yağış bir çok bölgede su baskınlarına neden oldu.

Yağışla birlikte altgeçitler su altında kalırken trafik felç oldu. Değirmendere, Konaklar, Farabi Hastanesi ve KTÜ yolu üzerinde oluşan su taşkınları işyerlerine zarar verdi. Ayrıca Forum Alışverişmerkezinde de suyun hem katlara hem de otoparkı bastığı bildirildi.

İlgili haberler;

yağış

dalçık

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2019, 21:51

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emine gürsoy
Emine gürsoy - 6 ay Önce

Havaalanı konaklar Ulusoy TIR garajının orda durum çok daha vahimdi bende kısa videolar çektim aracımı kenara çekip bekledim ama yağmur şiddetini kesmayince devam ettim ve ilk defa yağmurdan çok korktum buna bir çare bulmaları gerekiyor araçta küçücük çocukla o sudan çıkmayı başardım çok şükür

necati
necati @Emine gürsoy - 6 ay Önce

Buna çare bulunmaz Emine Hanım. Su yolları, dereler "ıslah edildi", kurutuldu ve üzerine evler yapıldı. Fakat doğa alışkanlıklarını değiştirmiyor, çok yağmur yağınca eski dere yollarını kullanıyor ve sonuç ortada

sss
sss - 6 ay Önce

VAllaha rezillik ya

gariban vatandaş
gariban vatandaş - 6 ay Önce

işte AKP. Buyrun... Gönül belediyeciliği, suya GÖMÜL belediyeciliği. Bu kadar yıldır ne yaptınız alt yapı için?

Furkan
Furkan - 6 ay Önce

Nereden nereye nereden nereye nereden nereye geldi Trabzon

onur
onur - 6 ay Önce

eskiden trabzon a aşırı yağış düştüğünde şehrin jeopolitik konumundan dolayı. su akar denize giderdi şimdi akacak yerler ıslah edildi set çekildi akarların hepsi kapalı ya da pislik dolu. sonuç dün akşamki gibi olur. can kaybı olmaması lütuftur ama uyarıdır da... yazıklar olsun.

banner441

banner472