Trabzon'da park halindeki araçlara dokununca polis alarma geçti

Trabzon'da park halindeki araçların kapı kollarına dokunan kişi polisi harekete geçirdi.

Trabzon 05.04.2020, 15:37 05.04.2020, 17:23
Trabzon'da park halindeki araçlara dokununca polis alarma geçti

Trabzon'da, park halindeki araçların kapı kollarına dokunan kişinin bulunması için polis çalışma başlattı.





Gülbaharhatun Mahallesi Yavuz Selim Bulvarı'nda park halindeki araçların kapı kollarına bir kişinin dokunduğunu gören mahalle sakinleri, durumdan şüphelenerek polise ihbarda bulundu.

30-35 yaşlarında olduğu belirlenen erkek şüphelinin bulunabilmesi amacıyla çalışma başlatan ekipler, çevredeki görgü şahitlerinin de bilgisine başvurdu.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle araçlara dokunulmaması konusunda sahiplerine uyarılarda bulunan polis, otomobillerin kapı kollarını ve çevresini yanlarında bulundurdukları dezenfektanla temizledi.

Yorumlar (4)
Serkan yılmaz 10 ay önce
Ne ruh hastaları var, kendisi hasta başkalarınıda hasta yapmak için bu tip şeyler yapan insanlar var ki bunlar tam ruh hastasıdır, medyada böyle tipleri görüyoruz hergün..
Vatandaş 10 ay önce
Şimdi millet hücum eder petrollerde araba yıkamaya düz kontak milletimiz arabanızı artık profesyonel olarak işini yapan oto kuaförlerde iç dış yaptırın ve bundan sonra sürekli araçlarınızı detaylı temizlik yaptırın
Kenan 10 ay önce
O arkadaşı bikaç ay önce yine görmüştüm. Sanırım psikolojik sorunları olan biriydi telaş edecek bişey değil
Hayat 10 ay önce
Tamam arkadaşın psikolojik sorunları olabilir , Allah düşürmesin kimseyi de hasta olma ihtimali de var bu şahsın. Allah korusun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@