Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trabzon'da nakliye aracının arkasında ölüme yolculuk!

Trafikte nakliye arabasının arkasına tutunarak giden ve kamyonetten atlayan şahıs yere düşerken, arkadan gelen aracın altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Trabzon 25.02.2018, 10:44
Trabzon'da nakliye aracının arkasında ölüme yolculuk!

Trabzon'da trafikte nakliye arabasının arkasına tutunarak giden bir kişi arkasından gelmekte olan bir aracın sürücüsü tarafından görüntülendi. 


Tanjant Yolu'nda geçtiğimiz günlerde bir nakliye aracının arkasına tutunarak giden ve ismi öğrenilemeyen bir kişi arkasından gelmekte olan bir aracın sürücüsü tarafından görüntülendi. Aracın arkasında Tanjant Yolu boyunca ilerleyen şahıs, Yeni Cuma Kavşağı'nda kamyonetin döndüğü sırada hareket halindeki araçtan atladı. Bu sırada şahıs, yere düşerken arkadan gelen aracın altında kalmaktan son anda kurtuldu. O anları görüntülen ve arkadan gelen bir otomobili kullanan şahıs ise "Burası Trabzon, nakliye arabasının arkasında vatandaş işte gidiyor, aha da düşti" diyerek o anları cep telefonu kamerasından anlattı.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
selcuk 3 yıl önce
orhan başkan vefalı ve zeki adam reklam pesinde koşmuyor belediyeye verilen bütçeyle en iyisini yaptı bu güne kadar.insanlar konuşurken biraz vicdanlarini ellerine koysunlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@