banner526

banner533

banner535

Trabzon'da Millet bahçesi etrafındaki binaların akıbeti belli oldu

Trabzon’da yapımı devam eden millet bahçesi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Trabzon 08.07.2020, 15:27
Trabzon'da Millet bahçesi etrafındaki binaların akıbeti belli oldu

Haber61 Haber Servisi

Trabzon’da yapımı süren Millet Bahçesi yanında yer alan ve Numune hastanesi ile arasında kalan binaların akıbeti belli oldu.

Çevre ve Şehircilik bakanı Murat Kurum’unda talimatıyla o böçlgede bulunan binaların kamulaştırılarak yıkılması kararı geldi. Ayrıca Millet Bahçesine bakan diğer bütün binaların da dış cephelerinin sağlıklaştırılması Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak. 

Konu hakkında açıklama yapan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu” TOKİ’den evraklar elimize geldi. O binaların kamulaştırılması ile birlikte, Millet Bahçesi bir bakıma denizle buluşacak” ifadesini kullandı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
murat 1 ay önce
inşAllah beton yığını olmaz güzelim düz alan...
Berat 1 ay önce
Değirmendere büyük sanayi sitesi ne zaman istimlak edilecek Başkanım? Trabzon sorunlar içinde ise çözüm başkanımızın ellerinde!
Ahmet hho 1 ay önce
Çıkın bir gezin trabzonu bu şehre gelene ne göstereceksiniz gidin sahilde dolgu alanının yanında oturunda bik kokusu mu güzel diyeceksiniz ,la adam meydanın yolunu bulmak için navigasyon uzmanı olmalı
Esma 1 ay önce
Şehri mahvettiniz.Sahil kalmadı.Şehrin göbeğine bahçe yapma gayretindesiniz.Yıkacağınız yerdeki dükkanları, çalışanları hiç hesap ettinizmi.Yapın bahçeyi pislik yuvasına dönecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@