7m

7m

hyundai

tamfinans

Trabzon'da Meydan Parkı ismi değiştirildi

Trabzon'da Meydan Parkı Olarak bilinen alanın adı değiştirildi.

Trabzon 12.07.2017, 16:21
Trabzon'da Meydan Parkı ismi değiştirildi

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisinin bugün gerçekleştirilen oturumunda Atatürk Alanı’nda bulunan Meydan Parkı’nın isminin “15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı” olarak değiştirilmesi kararlaştırıldı.


Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun başkanlığında gerçekleştirilen Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz ayı üçüncü oturumunda ilgili gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Buna göre Ortahisar ilçesindeki Atatürk Alanı içinde belli bir bölgeyi ihtiva eden Meydan Parkı isminin “15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı” olarak değiştirilmesi oybirliği ile kabul edildi.

Trabzon'da Meydan Parkı ismi değiştirildi

Trabzon'da Meydan Parkı ismi değiştirildi

Trabzon'da Meydan Parkı ismi değiştirildi

 

Yorumlar (47)
tebriklerrr :) 5 yıl önce
çömlekcide trafijk hergün kan ağlıyor boztepe yolunda ki trafiği geç köprünün altında onlarca kuyruk... ama parkın ismini değiştirmek daha önemli. trabzon büyükşehir belediyesi çalısıyor....
Uğur S. 5 yıl önce
Yine ben yaptım oldu mantığı, trabzon halkı olarak asıl bize sorulmalıdır böyle şeyler,ama kime diyoruz ki ufukta seçim yok nede olsa.
Hasan Demir 5 yıl önce
Şimdi birisi orayı sorunca bukadar uzun cümleyimi kullanıp soracak. -15 temmuz şehitler ve hürriyet parkı nerede? Traabzonun sonuçta meydanı orası ve parkın bulunduğu yerde orası.
Adem 5 yıl önce
Tabi ya, sonunda meydan parkının adı değişti. Bütün şehir yıllardır bu anı bekliyorduk. Trafik, çarpık kentleşme, alt yapı sorunlarının önemi yok bizim için. Artık gönül rahatlığı ile gezebiliriz. Aaaah ah ne diyeyim ki
Serkan 5 yıl önce
AKP iktidarı ve belediyeleri çalışıyor trabzonun tek sorunu oydu zaten park ismi değişmesi onuda hallettik çok şükür
BİLİRKİŞİ 5 yıl önce
önemli bir sorunda çözüme kavuştu böylelikle
çüşşşş 5 yıl önce
çüşşşşşşşşşş
oziloz 5 yıl önce
Tebrikler başkan bir dahaki seçimde adaylığınız garanti :)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@