banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzon'da kaza! Otobüs refüje girdi...

Trabzon'da kaza meydana geldi

Trabzon 14.11.2017, 20:20 15.11.2017, 09:07

HABER61 HABER SERVİSİ

Trabzon'un Ortahisar İlçesi'nde trafik kazasıa meydana geldi.Haber61'in edindiği bilgiye göre; Gülbaharhatun Mahallesi'nde bulunan Atapark mevkisindeki kavşakta, hızını alamayan bir belediye otobüsü refüje girdi. 

Araçta yolcu olmadığı öğrenilirken kazada hiçkimse yaralanmadı. Kazanın yaya geçidi üzerinde olması ve o anda geçitte yaya bulunmaması şans olarak görüldü.

Kazada araç maddi hasar görürken refüjde bulunan reklam panosu ve çitler zarar gördü.

Trabzon'da kaza! Otobüs orta refüje girdi...Trabzon'da kaza! Otobüs orta refüje girdi...
Yorumlar (8)
vatandaş 3 yıl önce
Otobüs şoförlerini takip eden.birisi olsun yolcu gibi binip bir hafta takip etsin ben vatandaş olarak görüyorum çok hızlı gidiyorlar telefonları kulaklarında duruyor Allah büyük kazalardan korusun
Kuzey 3 yıl önce
Belediye otobüslerini süren şoförler acilen eğitime tabi tutulmalı taksi gibi otobüs kullanılmaz ayrıca hangi kriterlere tabi tutulup seçildiklerini merak ediyorum ..
halil 3 yıl önce
Kriter sadece içerde adamınız olup olmadığıyla alakalı
ozan 3 yıl önce
Trafikte otobüs şoförleri dikkatsiz araç sürüyor. Hızlı gidiyorlar, denetlenmeliler.
hasan basri iskender 3 yıl önce
Trabzon'da belediye şoförleri araç kullanırken fecebook ve telefonla oyun oynadıkları ve yanlarında muhakkak birileri ile sohbet ediyor,ayrıca arkadaşlarından ve akrabalarına bilet okutmuyor ulaşım ondan zarar görüyor. otobüsteki kameraları kim denetliyor yoksa fuzulimi takıldı. denetleme hiç yok Trabzon için normadır.
Enes 3 yıl önce
Şöforun derdi disardan gorundugu kadar degildir !! Yorumlarinizi soforun cektigi sikintilari bilerek yapin !
Kani YILMAZ 3 yıl önce
Herkes eleştiri yapıyor doğru lakin şoför 'lerin sorunlarını da dinlemek lazım. Yorum yapan arkadaşlar belediye otobüs şöför lerini bir dinlemenizi isterim. Ben şoför değilim ve ben Amasya da yaşayan bir Trabzon lu olarak izne geldiğim de görüyorum. Belediye yetkilileri sadece günü kurtarma nin peşinde personelin sıkıntısına bakmıyor. Gerekirse eğitime tabi tut fakat personelini yalnız bırakma.
DENEME 3 yıl önce
üniversiteye gelen şöferlerden birini bizzat duydum. sabah makinenin kantininde toplanırlar ve kantin sabahları çok kalabalıktır genelde. bir tanesi şu sabah Akçaabat'da toplanma olacak şekilde düzenlense tarifeler diye söyledi. bir başka şoförse dur ya iş çıkarma ne güzel ... görüyoruz diye karşılık verdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@