7m

7m

hyundai

Trabzon'da kaç kişi Kısa Çalışma Ödeneği'nden yararlanacak?

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Trabzon özelindeki Kısa Çalışma Ödeneği rakamlarını açıkladı.

Trabzon 07.05.2020, 16:20
Trabzon'da kaç kişi Kısa Çalışma Ödeneği'nden yararlanacak?

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Trabzon'da kaç çalışan ve işverenin Kısa Çalışma Ödeneği'nden yararlanacağını açıkladı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Balta, 5 bin 10 firmada çalışan 23 bin 765 çalışana toplam 34 Milyon 614 Bin 977 TL destek sağlanacağını duyurdu.

Balta şu ifadeleri kullandı;

"Kısa Çalışma Ödeneği ile çalışanlarımıza ve işverenlerimize destek oluyoruz .Trabzon'umuz da 5.010 firmada çalışan 23.765 çalışan kardeşimize bu süreçte toplam 34.614.977 TL Kısa Çalışma Ödeneği ile destek sağlanacak. İşçimizi ve işverenimize hayırlı uğurlu olsun. Bu desteği sağlayan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere ilgili Bakanlarımıza Trabzon adına sonsuz şükranlarımı sunarım."


Yorumlar (3)
Fetih 2 yıl önce
Verilerden işlem yapıyorum
34614977÷23765= 1456 TL
Yani ne dir bir kişi 1456 tl faturalarında sayın vekile gönderin o öder. He bu arada 1 kg domates 1 dolar. Ülke yönetilirse böyle yönetilir işte çok ucuz 1 dolar nedir en az 3-4 dolar olmalı domates. Domatese ayıp.
Reis bu millet arkadan da durmak yok yola devam. İndirme bindir bunlar hep seninle.
İbrahim köseoğlu 2 yıl önce
SAYIN VEKİL İŞSİZLER HAKKINDA BİRŞEY DÜŞÜNÜYORMUSUNUZ. MESELA İŞSİZLİK FONUNDAN EFKAR DAĞITMAK İÇİ HAFTADA BİR PAKET SİGARA PARASI YANİ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ BU POTANSİYEL HAKKINDAKİ DÜŞÜNCENİZ NEDİR. VARSA YOKSA EMEKLİ CALIŞAN ESNAF ÇİFTCİ SANAYİCİ ................. İŞSİZ NE YAPSIN İŞSİZ ONLARA BİR YOL GÖSTERMİYECEKMİSİNİZ HEEE
Ramo 2 yıl önce
O zaman amerikaya gideceksin orada yaşayacaksın. Bakalım canınımı kurtarmak istersin. Size aylık 10 milyarda verseler doymazsınız. İnsanlar avrupa ülkelerinde can derdin de ama bizim bu doyumsuz insanımız şükürsüz insanlarımız, paylaşımsız insanlarımız oldukça bu musübetler az bile. İşiniz gücünüz devleti lekeleyelimde ne olursa olsun. Dediğim gibi az geldiyse, beğenmediysen avrupaya gideceksin paran yoksa biletini ben alırım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@