Trabzon'da hakemlerden gövde gösterisi

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği (TFFHGD) Trabzon Şube Başkanlığı ve Merkez Hakem Kurulu (MHK) Yönetim Kurulu Üyesi Hamza Mısır tarafından düzenlenen gecede 25 hakem kokartlarını taktı.

Trabzon 20.03.2019, 17:59
Trabzon'da hakemlerden gövde gösterisi

Trabzon'da hakem ve gözlemciler, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği (TFFHGD) Trabzon Şube Başkanlığı ve Merkez Hakem Kurulu (MHK) Yönetim Kurulu Üyesi Hamza Mısır tarafından düzenlenen gecede bir araya geldi. Panagia Otel’de yapılan gecede il hakemliğine terfi eden 25 hakem kokart taktı. Ünlü sanatçı Kaptan Yılmaz sahne aldığı gecede hakem ve gözlemciler, horon ve kolbastı oynayarak doyasıya eğlendi.

Geceye MHK Üyesi Hamza Mısır, Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, Tesisler ve Altyapı Sorumlusu Özer Bayraktar, ASKF Trabzon Şube Başkanı Burhan Cahit Erdem, TÜFAD Trabzon Şube Başkanı Hayri Tekelioğlu, TSYD Trabzon Şube Başkanı Selçuk Kılıç, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Turgut, TSKD Trabzon Şube Başkanı Turgay Kurt, duayen hakemlerden Erdoğdu Diyadin, Erdoğan Kırıcı’nın yanı sıra 200’e yakın hakem ve gözlemci katıldı.

MHK Üyesi Hamza Mısır kokart töreninde hakemlere yönelik yaptığı açıklamada şu nasihatlerde bulundu: “Büyük kararlar vermek için bu formayı giyindiniz. Hata yapmaktan korkmayın. Sahada sürpriz de aramayın. En iyi hakemlerin bile eksikleri var unutmayın Sahada denge oluşturmaya çalışın. Asla parmak kullanmayın. Oyuncularla, yöneticilerle, teknik adamlarla iyi iletişim kurun ama son sözü siz söyleyin. Unutmayın sahanın tek hakimi sizsiniz.”

Yorumlar (1)
Lobi lobi lobi 2 yıl önce
Trabzon gibi futbol şehrinin üst düzey hakemi yok. Lobicilik önemli

Gelişmelerden Haberdar Olun

@