Trabzon'da doktor hastane çalışanları ile bir olup...

Trabzon'da bir doktor hastane çalışanları ile bir olup adam kaçırmaya çalıştı.

Trabzon'da doktor hastane çalışanları ile bir olup...

Trabzon’da doktor T.Y., boşanmak üzere olduğu eşinin kayalıklarda birlikte oturduğunu gördüğü ve sevgilisi olduğu öne sürülen Ö.Y.’yi, 5 arkadaşıyla birlikte silah zoruyla kaçırmak istedi, darp etti. Ö.Y.’nin şikâyeti üzerine doktor ve 5 kişi hakkında dava açıldı. 

Trabzon’da özel bir hastanede görev yapan doktor T.Y., yaklaşık bir yıl önce ikinci evliliğini H.Y. ile yaptı. Bir süre sonra aralarında şiddetli geçimsizlik başlayan çift, boşanmaya karar verdi. İddiaya göre T.Y., ayrı yaşadığı eşini takip etmeye başladı. T.Y., Yomra’da sahildeki kayalıklara giden eşi ve 2 kız arkadaşının yanında gördüğü Ö.Y. adlı erkekle tartışmaya başladı. Tartışmanın ardından Ö.Y. aracına binip gitti. Otomobiliyle Ö.Y.’yi takip eden doktor, hastane çalışanlarının da aralarında bulunduğu arkadaşlarından yardım istedi. Takip edilen Ö.Y., Karadeniz Teknik Üniversitesi’ne giderek aracını park etti. Bu sırada iki araçla yanına gelen 6 kişi iddiaya göre Ö.Y.’ye silah gösterip tehdit etti. 6 kişinin kendisini silah zoruyla kaçırmak istediğini ve telefonuna el koyup fotoğraf ve görüntüsünü çekip paylaştığını söyleyen Ö.Y. şikâyetçi oldu.


İddiaları reddeden doktor T.Y.’nin yanı sıra A.Ç. ve H.Ç. tutuklanırken, Ö.A., S.S. ve U.K. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. İtiraz üzerine tutuklu 3 kişi de 4 gün sonra tahliye edildi. Soruşturmayı tamamlayan savcı, doktor T.Y. ile A.Ç. ve H.Ç. hakkında “cebir, tehdit ve hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılmak”, “özel hayatın gizliliğini ihlal etmek” suçlarından 4 yıldan 13.5 yıla kadar hapis istedi.

Diğer 3 kişi hakkında ise ‘cebir, tehdit ve hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçundan 3 yıldan 10.5 yıla kadar hapis talebiyle dava açıldı. 6 şüpheli Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak. (Habertürk)

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 15:59


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 7 ay Önce

evlilik insan tabiatına ters bir beş yıla kalmaz tamamen biter gibi geliyor bana.doktor adamsın karı seni istemiyorsa zorla olurmu bu iş karımı kalmadı memlekette.

halil
halil @ahmet - 7 ay Önce

10 dakikadır düşünüyorum, bu yorumu beğeneyim mi beğenmeyeyim mi diye... kara veremedim valla çok derin bir yorum olmuş. Başı ayrı-sonu ayrı

Turaun
Turaun - 7 ay Önce

Ahmet bekassın herhal zaten evlensen. İlk evli hayvan olacağından duyardık. 1 karı değil kadın anan bacın gibi. 2 aile resmî bir kurumdur ve evlilikle kurulur. Nesepsiz çocuğun doğmamalı için gereklidir ve insan ların Gürüz’ü belli olması açısından şarttır

banner421

banner426

banner432

banner443

banner441