Trabzon'da C18 sorunu belediye meclisinde

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisine C18 bilgilendirmesi.

Trabzon 14.02.2018, 16:33
Trabzon'da C18 sorunu belediye meclisinde

Haber61 - Haber Servisi - Trabzon’da Kanuni Bulvarı’nın geçtiği güzergahta yerleri bulunan ve uygulanan C18 kanunu ile mağdur edildiklerini ileri süren vatandaşların durumu Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi gündemine geldi.


Başkan Gümükçüoğlu meclis üyelerine bilgilendirme de bulunarak “Biz vatandaşımız haklıdır birinci cümlesi ile hareket etmek istiyoruz. Bu yolu kamunun vazifesi olarak görüyoruz. İtirazlar inceleniyor, düzeltilecek olanlar düzeltiliyor. Düzeltilemeyecek olanların neden düzeltilemeyeceği açıklanıyor. Girişimlerimiz diğer kamu kurum ve kuruşlarını ile çalışmaların sürdürdüğün belirtmek istiyoruz. Hiçbir vatandaşımızın mağduriyetinin olmaması konusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışmalar İmar işleri daire başkanlığı tarafından devam ettiriliyor. Yeni gelişmeleri sizlere aktaracağız.” dedi.
 
Yorumlar (6)
ŞEHZADE 3 yıl önce
Bu c18 denen uygulamanın içeriği hazırlanırken.Hanki kafa hanki niyetle bunu kanunlaştırdı.Vtandaşı adam yerine koymayan zihniyet bizden değildir.
eray 3 yıl önce
yuzde 70'e kalan olan kisma ver para is geri kalan yuzde 30 luk gariban koylu ye gelince kanun uygula...sizin gibi yonetimin ben......
ali 3 yıl önce
Ya kamulaştırma ya ölüm
Yavuz 3 yıl önce
Millet ERDOGAN i biliyor
Yaptiginiz yanlislar Reise zarar veriyor
Bu iside O mu gelip cözsün
Ayiptir ayip
Ercan 3 yıl önce
C18 ne ki! Cephaneliğin yanına ucube bina yapmadına izin veren bu meclis Ayasofyanın bahçesine , Uzungölün içine Yüzen bir ada, Sümeelanın hatta Meydanın göbeğine de bina kurulmasına izin verir Cephanelik Kararında muhalefet edenler hariç
mahmut 3 yıl önce
Ne akla nede mantığa sığan bir uygulama ken arazilerine böyle uygulama yapılsa ne yaparlar acaba

Gelişmelerden Haberdar Olun

@