banner518

Trabzon'da adaylar Erdoğan'dan önce duyuruldu!

AK Parti Trabzon'da ilçe belediye başkan adayları yarın açıklanacak. Ancak açıklama öncesinde adayların çoğunluğu açıklandı

Trabzon 10.01.2019, 23:26 28.06.2019, 10:44
Trabzon'da adaylar Erdoğan'dan önce duyuruldu!

Haber61 Haber Servisi

AK Parti Trabzon ilçe belediye başkan adayları yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı tanıtım toplantısıyla açıklanacak.

Toplantı öncesinde aday kesinleşen aday listesi resmi olmasa da sızarken ismi geçen bir çok belediye başkan adayı için sosyal medya üzerinden açıklamalar geldi. Bazı adaylar adaylıklarının kesinleştiğini kendisi duyururken bazı adaylar için ise açıklamalar ilçe teşkilatlarının sosyal medya hesaplarından geldi.

İşte adaylar için yapılan o duyurular;

Ortahisar - Ahmet Metin Genç

Mevcut başkan Ahmet Metin Genç'in yeniden aday gösterileceğini AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş duyurdu. Altunbaş " Ortahisar'da Ahmet Başkan ile devam ediyoruz. Rabbim hayırlı eylesin be bizleri de vatandaşlarımıza mahcup etmesin" ifadelerini kullandı.

Ortahisar - Ahmet Metin Genç

Yomra - İbrahim Sağıroğlu

İbrahim Sağıroğlu, Yomra'da yeniden kendisinin aday gösterileceğini kendisi duyurdu. Sağıroğlu "Durmak yok yola devam Siz değerli vatandaşlarımızdan aldığımız destek ve partimizin teveccühü ile birlikte daha büyük hizmetlere imza atmak için Yine Yeniden, Yomra Belediye Başkan adayı olarak karşınızdayım. Mevlam utandırmasın yar ve yardımcımız olsun inşAllah..." şeklinde açıklama yaptı.

Yomra - İbrahim Sağıroğlu

Arsin - Sait Gürsoy

Arsin'de aday olarak gösterileceği belirtilen Sait Gürsoy için henüz bir açıklama yapılmasa da Gürsoy sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kendisi için hazırlanmış olan "Arsin Belediye Başkan Adayı" yazılı görseli paylaşarak duyurusunu kendisi yaptı.

gürsoy

Akçaabat - Osman Nuri Ekim

Akçaabat'ta yeni dönem için gösterilecek adayın Osman Nuri Ekim olacağını ilçe teşkilatı yaptığı paylaşımla açıkladı.

Akçaabat - Osman Nuri Ekim

Çaykara - Hanefi Tok

Çaykara'da adayın yeniden mevcut başkan Hanefi Tok olduğunu AK Parti Çaykara İlçe Teşkilatı duyurdu. 

Çaykara - Hanefi Tok

Maçka - Koray Koçhan

Maçka'da mevcut başkan Koray Koçhan'ın yeniden aday gösterileceğini Ak Parti Maçka İlçe Başkanlığı bu şekilde duyurdu.

Maçka - Koray Koçhan

Of - Salim Salih Sarıalioğlu

Of'ta da AK Parti'nin mevcut başkan ile yola devam edeceğini Başkan Salim Salih Sarıalioğlu kendisi açıkladı. Sarıalioğlu yeniden aday olarak gösterileceğini "Of'a hizmetkar olmaya devam edeceğiz" sözleriyle duyurarak şu açıklamayı yaptı;

Of - Salim Salih Sarıalioğlu

Sürmene - Rahmi Üstün

Sürmene'de mevcut başkan Rahmi Üstün'ün aday gösterileceğini ilçe teşkilatı açıkladı. Konuyla ilgili açıklama yayınlayan Ak Parti Sürmene İlçe Başkanı Hüseyin Azizoğlu " 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti Sürmene Belediye Başkanı adayımız Rahmi Üstün. İlçemize ve şehrimize hayırlı olsun. Durmak yok, yola devam." ifadelerini kullandı.

Sürmene - Rahmi Üstün

Aday listesi için tıklayın;


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (18)
Davut kazancı 1 yıl önce
Sağduyulu Trabzon şehrini seven Akpartili kardeşlerim bunlara oy vermez.Ortahisara hiç vermez
faran 1 yıl önce
Kime verileceğini de söylesen de ona göre hareket edelim:):)
Ak hezimet 1 yıl önce
31 mart akşamı ak hezimet yaşanacak.
Mustafa 1 yıl önce
Cumhurbaşkanı hem dikey mimariden şikayet ediyor hem de Yomraya 25 katlı binaları diken adamı tekrar aday yapıyor. Yomra çer çöp içinde yaşamaya mahkum anlaşılan. Başkan da servetine servet katsın.
murat başkan 1 yıl önce
türk siyaseti trabzonda başlar. her seçimde trabzon sonucu yön belirleyici olur. ak parti aynası bu seçimde trabzon olacak. yani çöküşün başladığı gün çok yakın ...
köylü 1 yıl önce
sanayideki dükkanı kimlerle restoran olarak açtı? araç kiralama, inşaat işleri, hafriyat işleri ve diğerleri liste uzun bay gençe sorun daha sağlıklı cevap alırsınız..olmadı değişim dedik olmadı, ben bu adama oy vermiştim verdiğim güne lanet ediyorum...31 mart gecesini şimdiden tahmin etmek zor değil artık.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Trabzonlu Genç 1 yıl önce
Trabzonumuzun yobaz insanı isimlere bakmaz. Gider yine oy verir. Allahım niye bu şehirin insanı böyle ya. Ne kadar duyarsız .
oguz 1 yıl önce
metin genc hangi icraatinden dolayi tekrar aday gosterildi
Misafir 1 yıl önce
Hayırlısı oldun.
köylü 1 yıl önce
i̇lçe belediye başkanları listesi basına verilmiş, en büyük talihsizlik ortahisar ilçesinde 5 yıllık dönemde hiç bir şey üretemeyen bay genç tekrar aday gösterilmiş, olabilir , neye göre değerlendirme yapıldı da tekrar aday gösterildi? 31 mart günü sandıklar açıldığında sükutu hayale uğrayanlar ve bay genç hakkında rapor verenler acaba ne düşünecekler? yapmayın dedik taze bir kanla yola devam edelim dinlemediniz, bay genç başkanlığı döneminde 3-5 kişinin kontrolünde başkanlık yapmaya çalışmış ve belediyenin imkanlarını bu 3-5 kişiye peşkeş çektirmedimi? sanayideki dükkanı kimlerle restoran olarak açtı? araç kiralama, inşaat işleri, hafriyat işleri ve diğerleri liste uzun bay gençe sorun daha sağlıklı cevap alırsınız..olmadı değişim dedik olmadı, ben bu adama oy vermiştim verdiğim güne lanet ediyorum...artık umurumda değil, ortahisar chpye hayırlı olsun diyebilirim...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@