alexa metrics

banner536

Trabzon'da 5 otobüs daha hizmete girdi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz aylarda hizmete aldığı 20 yeni otobüsün ardından 5 yeni otobüsü daha hizmete soktu.

Trabzon 30.09.2021, 10:08
Trabzon'da 5 otobüs daha hizmete girdi

 Trabzon Büyükşehir Belediyesi, toplu taşımadaki sorunları en aza indirmek ve yoğun hatlarda sefer sayılarını artırmak amacıyla filosuna yeni otobüsler eklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda 20 yeni otobüsü hizmete alan Büyükşehir Belediyesi, 5 yeni otobüs daha alarak ulaşım filosunu güçlendirdi. 8,5 metre uzunluğunda ve 55 yolcu kapasiteli otobüsler sayesinde yolcuların konforunun artırılması hedefleniyor.
 
AMACIMIZ VATANDAŞIMIZIN KONFORLU SEYAHAT ETMESİ

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu yaptığı açıklamada, “Yeni otobüslerimiz şehrimize hayırlı uğurlu olsun. Göreve başladığımızda hemşehrilerimizin otobüslerle ilgili serzenişleri oluyordu. Talepleri yerine getirmek için hemen harekete geçtik ve öncelikle 20 yeni otobüs almıştık. Şimdi 5 yeni otobüsü daha filomuza kattık. Vatandaşlarımızın konforlu ve güvenli şekilde seyahat edebilmesi adına çalışmalarımız devam edecek” ifadelerini kullandı.


Yorumlar (6)
FURKAN 4 ay önce
MİLLET ÜST ÜSTE GİDİYOR OTOBÜSLERDE SONRA COVİD NEDEN ARTTI. 5 YETMEZ EN AZ 50 OTOBÜS DAHA LAZIM TRABZONA.
birisi 4 ay önce
dolmuşlar 3tl otobüs 1.70tl olursa tabi otobüs tercih edilir???????? dolmuşalr 2tl olduda vatandaşlar mı gitmedi?
Kemal 4 ay önce
Trabzona aldır ama İstanbula belediye meclisi izin vermesin. İmamoğlunu "topal ördek" yapacağım diye insanlara eziyet çektirenler ne kötü insanlardır Ya Rab
neco 4 ay önce
doğru diyosunda dolayılı mah elmalık sokağa eski bir otobüsü çok gördünüz
ahmet 4 ay önce
birde şu koltukları düzgün olsa
doğan yıldız 4 ay önce
tramvay yapın. samsundan örnek alın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@