Trabzon'da 39 kadın hakkında yasal işlem

Trabzon'da fuhuşla mücadele kapsamında 39 bayan hakkında yasal işlem yapıldı.

Trabzon 07.07.2020, 15:41
Trabzon'da 39 kadın hakkında yasal işlem

Trabzon Emniyet Müdürlüğü ekipleri 1 haftada şehrin muhtelif yerlerinde yaptıkları denetimlerde, fuhuşla mücadele kapsamında 39 bayan hakkında Kabahatler Kanunundan işlem yaptı.

Ekipler ayrıca yaptıkları denetimlerde ülkemize illegal yollardan giriş ve vize ihlali konuları ile ilgili 3 yabancı uyruklu şahsı yakalayarak “Geri Gönderme Merkezi'ne teslim ederken “Emre aykırı davranış, sarhoşluk, gürültü, çevreyi rahatsız Etme, yasa dışı bahis” ve diğer konularla ilgili 61 şahıs hakkında idari işlem yaptı.

Öte yandan trafik ekiplerinin yaptıkları denetimlerde ise 10 bin 899 araç ve sürücüsü kontrol edilirken bin 827 araç sürücüsüne ve tescil plakasına toplam 676 bin 55 TL cezai işlem uygulandı. Ekipler ayrıca çevreye rahatsızlık veren, gürültü çıkaran, abartı egzoz kullanan 124 araç sürücüsüne trafik idari para cezası karar tutanağı düzenledi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
yasar 1 yıl önce
toplumu aileyi bitiriyor bunlar, insanlığın en büyük düşmanı.
Temel 1 yıl önce
Kadınlar gelip yıllar önce saf adamlarla evlenip Türk vatandaşı olmuş.Yıllardır bu işin içinde.Sınırdışı edilmiyorlar.Tam kurutulamayan iltihap.
Trabzonlu 1 yıl önce
Çömlekçide her sabah işe giderken o pislik ve rezilliği görüyoruz çömlekçinin bir an önce yıkılması gerek
Alikemal 1 yıl önce
Anne baba trabzon doğumlu ben doğma büğüme sakarya 3yil önce trabzona geldiğimde çömlekçiden gideceğim ilçeye yolculuk yaptığimda gördüğüm manzara karşisında şok oldum bütün ilçe dolmuşalrının hareket ettiği beklediği bir yerde bu rezılliği gördüğmde bize trabzona hiç yakiştiramdim olacak iş değil burasi ne istanbul nede izmir bizim yöremizin insani buna layık değil herşey göz önünde

Gelişmelerden Haberdar Olun

@