banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzon'da 3 Belediye Başkanı Ankara'ya mı çağrıldı?

Beşikdüzü, Akçaabat ve Yomra Belediye başkanlarının AK Parti Genel Merkezi tarafından Ankara'ya çağrıldığı iddiası konuşuluyor.

Trabzon 02.11.2017, 18:50
Trabzon'da 3 Belediye Başkanı Ankara'ya mı çağrıldı?

Haber61 / Haber Servisi / Tuncay Lakot 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nun istifasının isteneceği Trabzon gündemindeki sıcaklığını korurken bu kez Yomra, Akçaabat ve Beşikdüzü ilçe belediye başkanlarının Ankara'ya çağrıldığı iddiası gündeme oturdu. 
 


AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla 6 Büyükşehir Belediye Başkanı'nın istifa etmesinin ardından Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nun da istifasının isteneceği iddiası gündeme boşba gibi düşmüştü. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, iddiaları kesin bir dille yalanlarken, bu kez Beşikdüzü, Yomra ve Akçaabat Belediye başkanlarının AK Parti Genel Merkezi'ne çağrıldığı iddiası kulislerde ve sosyal medyada dolaşmaya başladı. İddialar karşısında 3 ilçenin belediye başkanı Haber61'e konuştu. 


Trabzon'da 3 Belediye Başkanı Ankara'ya mı çağrıldı?

KULAK ASMIYORUM

Hakkındaki iddialara yanıt veren Yomra Belediye Başkanı İbrahim  Sağıroğlu, "Şu anda Antalya'dayım. Pazar akşamı dönüyorum. Öyle bir şey yok. Böyle dedikodulara da kulak asmıyorum." dedi. Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nun da istifasının isteneceği konusunda düşüncelerini aktaran Sağıroğlu, "Başkanımız iyi adamdır. Onu yıpratmaya çalışmak için büyük bir kampanya başlatıldı." diye konuştu. 


Trabzon'da 3 Belediye Başkanı Ankara'ya mı çağrıldı?

EVET ANKARA'YA ÇAĞRILDIM

Kulislerde konuşulanlar hakkında açıklama yapan Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, Ankara'ya çağrıldığı iddiasını doğrulayarak esprili bir dille yanıt verdi: "Evet Ankara'dan çağrıldım. Beni eşim çağırdı. Eşime işimin yoğunluğundan ötürü gelemeyeceğimi söyledim. Kendisine 'sen gel' dedim, o geliyor." 

Trabzon'da 3 Belediye Başkanı Ankara'ya mı çağrıldı?

GÖREVİMİN BAŞINDAYIM

Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen de, gündeme gelen iddiaları yalanlayarak şu ifadeleri kullandı: "Öyle birşey yok. Bana ulaşan bir tebligat yok. Görevimin başındayım. Akçaabat için çalışmaya devam ediyorum." 

 
Yorumlar (14)
Trabzon ağlıyor 3 yıl önce
Ne mutlu size oh oh.bilhassa yomra belediye başkanı o güzelim rantı bırakıp nereye gitsin
tarıkbuğra 3 yıl önce
bende akplıyım ama özellıkle yomra belediye başkanını cumhurbaşkanımız görevden almalı.kaşüstünde binalar kat kat yükseliyor.boş yeşıl alan kalmadı.rüşvet iddiaları ayyuka çıkmaya başladı
istifa 3 yıl önce
3u de istifa etsin
Kadirsen 3 yıl önce
Bencede ücü istifa etmeli.hele sefik türkmen.akcaabatın durumu ortada yaşanacak yer değil cöp sorunu var yolları cok kötü hangi birini anlatsam.
Hakkı akparti 3 yıl önce
Bunlar diş güçlerin oyuni başganlarımızı yedirmeyiz
Hedef2021
Sabri61 3 yıl önce
Bular hep cehape nin oyunu. Cumhurbaşkanı mız tayip erdovan istifa isterse itaaat edeceksiniz. Seçimle gelen milli iraydeyle gider.
Davut sarı 3 yıl önce
İstifa şart
ozan 3 yıl önce
ateş olmayan yerden duman çıkmaz. yakında istifa ederseler emir yeni geldi derler gibi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@