Trabzon'da 14 kaçak yapının yıkımı tamamlandı

Trabzon'da yaylalarda kaçak olduğu belirlenen 14 yapı yıkıldı.

Trabzon 15.11.2019, 16:18
Trabzon'da 14 kaçak yapının yıkımı tamamlandı

Trabzon’un Düzköy ilçesinin yaylalarında kaçak olduğu tespit edilen 14 yapının yıkımı gerçekleşti.

Trabzon’daki yaylalarda geçtiğimiz gün başlayan kaçak yapıların yıkımları devam ediyor.

Düzköy ilçesinde kaçak olduğu tespit edilen yapılara yönelik gerçekleşen yıkımlarda Derinoba yaylasında 4, Beypınarı yaylasında 1, Honofter yaylasında 3, Alazlı yaylasında 5, Haçka yaylasında 1 olmak üzere toplam 14 kaçak yapının yıkımı yapıldı.

Beypınarı yaylasında kamyon üstü karavan şeklindeki yapı da bölgeden kaldırılırken, yıkımlar olaysız gerçekleşti.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
enginbyk 2 yıl önce
Haçka yaylasında teyzemim dediği söz aklınızda bulunsun''bu iş bize namus mudur? Ar mıdır?' ' Maalesef bu tarz uygulamalarda adalet sadece mazluma, yoksula tam işliyor. Godamanlar yaylalara sit alanlarına villalar oteller inşaa edince birşey yok, gariban başını sokacak ev yapar devlet başına çöker. Adam yerine toprapragına ev yapacan dişinden tırnagından arttırıp. sen devlet olarak bu adama hangi seçenekleri sundunda bu adam bu yolu seçti? Soruyorum..
Sait 2 yıl önce
Bu konunun haklisi yok yapanda haksız yaptiranda
Ism 2 yıl önce
Enginbyk. Guya bisey yazdin oraya. Demogoji yapacan o beyninle hirsiz onlar hirsiz. Sadece onlar o yaylalarda hazine arazilerine ev yapan herkes hirsiz. Devlet devlet olsa hepsini yikar.
? 2 yıl önce
tabiiki yıksın ama uzungöldekileride yıksın......zengine başka fakire başka olmasın....futbolda nasıl adalet istiyorsak burdada aynı şeyi isteyelim.....
murat başkan 2 yıl önce
devletin malına konup mazlum namus ayakları yapmayın..devlet ceza keser. ne zaman kestireceğini kimse kestiremez.. harcama yapıldıktan sonra kesilmesi ise daha keyifli olmuş..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@