Trabzon Adliyesi'nde hareketli anlar! Ruhsatsız silahla...

Trabzon'da Adliye binasına ruhsatsız tabanca ile girmeye çalışan şahıs gözaltına alındı.

Trabzon 17.11.2019, 11:39
Trabzon Adliyesi'nde hareketli anlar! Ruhsatsız silahla...

Trabzon Adalet Sarayı’na ruhsatsız silahıyla girmek isteyen Ş.T. adlı kişi arama noktasında polise yakalandı. Gözaltına alınan Ş.T. silahın ölmüş dedesinden kendisine kaldığını, silaha olan merakı nedeniyle taşıdığını söyledi. Herhangi bir olaya karışıp karışmadığı araştırılan Ş.T.’nin silahını el konuldu. Ş.T. hakkında ruhsatsız silah ve bu silaha ait mermeri satın alma ve taşıma suçundan işlem yapıldı. Ş.T. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Trabzon'da dedesinden kalmış silahla adliye giriş noktasında polise yakalandı. Trabzon’un Yomra İlçesinde bulunan Adalet Sarayı’na ruhsatsız silahıyla girmek isteyen Ş.T.  görevli polisler tarafından X Ray cihazına yönlendirildi. Cihazdan geçen Ş.T. alarm verince, görevli polisler tarafından üzerinde ne olduğu soruldu.  Üst aramasında tabanca taşıdığı belirlene Ş.T., arama noktasında polise yakalandı. Gözaltına alınan Ş.T. silahın ölmüş dedesinden kendisine kaldığını, silah merakı olduğu için taşıdığını söyledi. Herhangi bir olaya karışıp karışmadığı araştırılan Ş.T.’nin silahına ve 8 adet mermiye el konuldu. Ş.T. hakkında ruhsatsız silah ve bu silaha ait mermeri satın alma ve taşıma suçundan işlem yapıldı. Ş.T. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Murat 2 yıl önce
Adamdaki rahatlığa bak ya. Adalet sarayına ruhsatsiz silahla girmeye çalışıyor. Acaba hangi gezegenden gelmiş hangi evrenin kurallarını ogrenmis de buraya ruhsatsiz silah la girmeyi bakkaldan ciklet almak saniyor. Büyüksün Allahim
Hayrettin Namlı 2 yıl önce
Kör cahil dicem ama benim okuma yazması olmayan babaannem bile bunu yapmaz. Bu olaya denebilecek tek söz: La havle. Bu arkadaşın kesinlikle psikolojik olarak incelenmesi lazım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@