TESOB ile MÜSİAD biraraya geldi

TESOB ile MÜSİAD arasındaki iş birliği konuları görüşüldü.

TESOB ile MÜSİAD biraraya geldi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Trabzon Şube Başkanı Mesut İskenderoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği'ni (TESOB) ziyaret etti.

TESOB Başkanı Metin Kara ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşen MÜSİAD heyeti, planladıkları çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Mesut İskenderoğlu, turizm sektör toplantısını önümüzdeki aylarda geniş bir katılımla yapacaklarını vurguladı.

TESOB Başkanı Metin Kara, kurum olarak kendilerinin de öncelikli konularından biri olduğunu ifade ederek, "Şehrimizde turizm sektörünün gelişmesi için önemli projeler yürüttük ve yürütmeye devam ediyoruz. Hali hazırda şehrimizde turizme yönelik ahşap hediyelik eşya üretimini artırmak için devam eden bir projemiz var. Ayrıca esnafımıza yabancı dil kursları düzenliyoruz. Daha önce de turizm sektöründe nitelikli eleman açığını kapatmak için projelerimiz oldu" dedi.

Başkan Kara, MÜSİAD heyetine "Gençler CNC Tezgahı ile İş Hayatına Atılıyor" projesi kapsamında üretilen ahşap hediyelik eşya örneklerini de gösterdi ve üretim süreçleri hakkında bilgi verdi. Kara, MÜSİAD heyetine ziyaretleri için de teşekkür ederek her konuda iş birliğine hazır olduklarını vurguladı.

tesob-ile-musiad-biraraya-geldi.webp

tesob-ile-musiad-biraraya-geldi-001.webp

tesob-ile-musiad-biraraya-geldi-002.webp

tesob-ile-musiad-biraraya-geldi-003.webp

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber veya diğer kategorilerdeki haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Trabzon haberleri içerisinde yada diğer tüm haberlerde yapılan yorumlarda Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler