banner572

TESOB'dan Kaymakam Toğan’a ziyaret

TESOB’dan Ortahisar Kaymakamı Toğan’a ziyaret.

Trabzon 12.07.2019, 11:56
TESOB'dan Kaymakam Toğan’a ziyaret

Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara, Ortahisar Kaymakamı Tolga Toğan'ı ziyaret etti.

TESOB Başkanı Kara, beraberinde TESOB ve Trabzon Kredi ve Kefalet Kooperatifi yöneticileriyle ziyaret ettiği Ortahisar Kaymakamı Tolga Toğan'a kurumun çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Aynı zamanda turizm ve ticaretten sorumlu Vali Yardımcılığı Vekilliği görevini de yürüten Kaymakam Toğan, TESOB heyetiyle turizm sezonunda yapılan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Kara, iki denetim ekibiyle hizmet sektöründe tarife ve kayıt dışı işletme denetimi yaptıklarını vurgulayarak, "Amacımız hem fiyat istikrarını sağlamak hem de haksız kazancın önüne geçmek. TESOB olarak sahada çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

Kaymakam Toğan, TESOB heyetine ziyaretleri için teşekkür etti.


Yorumlar (1)
merandes 2 yıl önce
TESOB tan Tüm lokantalarda Fiyatlı Menü, Market ve diğer ticarethanelerde Etiket konusunda asla taviz vermemesi lazım. Tursitlerle ilgili şikayetleri alabilecek, değerlendirip çözecek bir organizasyon kurmaları da şart.'Her yerde kazıklıyorlar'', burada da böyle mantığı ile BİZ KAYBEDERİZ:

Gelişmelerden Haberdar Olun

@