Teröristler Eren Bülbül'ün evine 4 kez girmişler

Teröristler, Eren Bülbül’ü şehit ettikleri için telsizden eleştiri almışlar.

Teröristler Eren Bülbül'ün evine 4 kez girmişler

Trabzon Maçka ilçesi Köprüyanı Mahallesi’nde Jandarma Başçavuş Ferhat Gedik ile birlikte 15 yaşındaki Eren Bülbül’ü şehit eden teröristlerden KAWA kod adlı Behruz Dudkanlu’nun Başçavuş Ferhat Gedik ve Eren Bülbül’ü şehit ettikten sonra kırsalla yaptıkları telsiz görüşmelerinde eleştiri aldıklarını söyledi.

KENDİLERİNİ GÖRENE PARA VERMİŞLER

Başçavuş Ferhat Gedik ve Eren Bülbül’ün şehit edilmesi olayı ile ilgili soruşturma tüm hızıyla devam ederken, tutuklu bulunan terörist Behruz Dudkanlu’nun ifadeleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Terörist Behruz Dudkanlu’nun hırsızlık için Eren Bülbül’ün evine 4 kez girdiklerini belirterek, çaldıkları gıda maddelerini 20 dakikalık yürüyüş mesafesine taşıyarak gömdüklerini söylediği öğrenildi. Terörist Dudkanlu, kendilerini bölgede gören bir kadına evinden çaldıkları erzak karşılığında para verdiklerini itiraf etti.

TONYA BÖLGESİNDE BİR HAFTA KALMIŞLAR

Behruz Dudkanlu, Eren Bülbül’ün şehit edilmesinin ardından üstlerine verdikleri eylem bilgisi sonucunda sivil vatandaşı şehit ettikleri için eleştiri aldıklarını söyledi. Ayşe Bülbül’ün evinden çaldıkları erzakları taşırken yürüyüş yolundaki izleri silmek istedikleri sırada askerlere ateş ettiklerini belirten Dudkanlu’nun, 22 Mayıs 2019 tarihinde yer göstermede sığınağı gösterdiği ortaya çıktı. Teröristlerin saldırının ardından bir hafta süreyle Tonya Bölgesi’nde kaldıklarını söylediği belirlendi. Bu arada terörist Dudkanlu’nun, beraberinde bulunan teröristler hakkında bilgi verdiği öğrenildi.

(günebakış)

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzon
Trabzon - 7 ay Önce

Bu çakaldan O parayı alan kadın kim... Bulunursa bu iş çözülecek .....

SIRADAKİ HABER