banner572

Tekataş’tan 15 Temmuz mesajı

TİSKİ Genel Müdürü Tekataş'tan 15 Temmuz mesajı.

Trabzon 15.07.2020, 10:57 15.07.2020, 11:00
Tekataş’tan 15 Temmuz mesajı

Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 
Genel Müdür Ali Tekataş mesajında şu ifadelere yer verdi: 

“15 Temmuz 2016 tarihinde, FETÖ tarafından ülkemize, birliğimize, bütünlüğümüze, demokrasimize, cumhuriyetimize ve milletimizin iradesine karşı gerçekleştirilmek istenen hain darbe girişimi başta Sayın Cumhurbaşkanımız, TBMM Başkanımız, Başbakanımız, tüm bakanlarımız, milletvekillerimiz, güvenlik güçlerimiz ve kahraman vatan evlatlarımızın olağanüstü cesaret, gayret ve çabaları vesilesiyle engellenmiştir.
 

15 Temmuz, ülkemizin bölünmez bütünlüğünün, milletimizin kahramanlık, cesaret, azim ve kararlılığının, milli birlik ve beraberliğinin bütün dünyaya bir kez daha gösterildiği bir tarih; tüm dünyaya ders niteliğinde bir demokrasi destanıdır.
 
Bu aziz millet, imanından gelen güç ve Çanakkale ruhuyla ölüme bile meydan okurcasına tankların önüne yatarak, namlular karşısında eğilmeden dimdik şekilde durarak, göğsünü kurşunlara siper ederek Türkiye’sine, seçilmiş Cumhurbaşkanına, hükümetine, iradesine, izzeti, şerefi ve namusuna sahip çıkmıştır. 

Darbe girişimi karşısında milletimizin göstermiş olduğu büyük cesaret ve kahramanlığın doğru bir şekilde organize edilmesi ve yönlendirilmesinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın güçlü liderliği ve önderliği en önemli rolü oynamış, bu liderlik halkın inancını pekiştirmiş ve darbeye karşı halkın direnişini başarılı kılmıştır.
 
Türk ve dünya tarihine altın harflerle kazınmış bu şanlı demokrasi zaferi, bizlerin yoluna ışık tuttuğu gibi gelecek nesillerimize de ilham kaynağı olacaktır. 

Bu vesileyle, başta 15 Temmuz Şehitlerimiz olmak üzere vatan uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla yâd eder, 15 Temmuz Gazilerimize Allah’tan şifa dilerim. 

Milli İradeye, Türkiye’ye, bayrağımıza ve ezanımıza sahip çıkan tüm vatandaşlarımıza şükranlarımı iletir, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüzü kutlarım.”


Yorumlar (1)
m.çakır 1 yıl önce
nutuk çekeceğine su faturalarındaki soyguna dur desin. çal çal nereye kadar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@