banner491

Süleyman Soylu’dan ‘kontrollü darbe’ diyen Kılıçdaroğlu’na; Kontrollü kaçak!

Bakan Soylu, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi.

Süleyman Soylu’dan ‘kontrollü darbe’ diyen Kılıçdaroğlu’na; Kontrollü kaçak!
banner492
banner432
Gazetecilerin sorularını cevaplandıran İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 15 Temmuz için ‘kontrollü darbe’ diyen Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi. 100 binden fazla kişinin izlediği yayında Soylu, “Bu lafı kim çıkardı? Sufle Alman istihbarat teşkilatı ile ABD ve İngiltere’deki bazı adamlar üzerinden geldi” dedi. Soylu “O geceyi bir sinema dizisi gibi seyrederseniz bunu böyle söylersiniz. Bu lafı ilk önce kim çıkardı? Sufle Alman istihbarat teşkilatı, ABD ve İngiltere’deki bazı adamlar üzerinden geldi. Kemal Kılıçdaroğlu da bu lafa kondu” dedi.

Bakan Soylu’nun açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: "Kılıçdaroğlu kontrollü kaçak. Türkiye büyük bir badire atlattı. İnsanlarımız şehit oldu, gazi olanlarımız var. O gecenin travmasını hala yaşayanlar var. Ankara’da bazı çocuklar aylarca uyuyamadılar uçak seslerinden dolayı. O geceyi bir sinema dizisi gibi seyrederseniz bunu böyle söylersiniz. Bu lafı ilk önce kim çıkardı? Sufle Alman istihbarat teşkilatı, ABD ve İngiltere’deki bazı adamlar üzerinden geldi. Kemal Kılıçdaroğlu da bu lafa kondu. Veya ona dediler ki senin görevin bu ve bunu söylemek. Hani tankın önüne çıkıyordun? Hayatının onurunu kaçırdı, bu bir onur meselesidir. Siyaset yapan bir adam, kendisine müdahale etmek isteyenlere karşı ciddi bir direnç ortaya koyarsa tarih onu altın harflerle yazar.

Bakan Soylu bugün Trabzon'da halka seslenecek. 


 
Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2017, 09:57

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
halim
halim - 3 yıl Önce

DARBE GECESINI IYI BILIYORUZ .
SAYIN AKP MILLETBVEKILLERININ HEPSI KACTI . KILICTAROGLU IYI BIR INSAN AMA IYI BIR POLITIKACI DEGIL .YALAN SOYLEYEMIYOR , CALMIYOR . COCUKLARINA VAKIF KURTURUP PARAYA YAN GELMIYOR . DEVLETIN PARALARINI YUZDE 20 SINI CEBINE INDIRMIYOR .AYYAKABI KUTULARINDA PARALAR BAKANLARIN EVLERINDEN PARA SAYMA MAKINESI CIKMIYOR .BUNUN ICIN SEVILMIYOR

mmmmm
mmmmm @halim - 3 yıl Önce

aynen sizin gibi düşünüyorum......

soners
soners - 3 yıl Önce

bırakın 15 temmuzu, kılıçtaroğlunu da, şu anayasayı bir anlatın hele... neden evet demeliyiz onu anlatın, maddelerde neler var? halkın yararına ne var? referandum var, haberiniz yok galiba!

hhh
hhh @soners - 3 yıl Önce

anlatacak bişey yokki anlatsınlar 19 .yüzyılda kalan tek adam rejimi neyi anlatacaklar

doğan yıldız
doğan yıldız - 3 yıl Önce

sanırım anketlerde hayırlar önde :))

kundemacı
kundemacı - 3 yıl Önce

Demek ki darbe sırasında Ankara' da bulunması gereken sadece Kemal KILIÇTAROĞLU idi. Çünkü devletin tüm makamlarını temsil etmekte idi. Diğerlerinin uçakları Ankara' ya nasıl gelindiğini bilmediği için onların başka yerlere kaçması doğal.

halim
halim - 3 yıl Önce

BEN EMIRELI GORDUM
OZALI GORDUM CILLERIDE . HEPSI IKDIDARDA KALMAK ICIN DINI , IRKI MEZHEPI MILLIYETCILIGI BIRAZ KULLANDILAR .AMA AKP BUNLARA DUA OKUTUR .
BUNLARIN HEPSINI YAPTI USTELIK IFTIRANIN ALASINI HIRSIZLIGIN DANISKASINI YAPTI .HA BIR DE ISLAMA EN BUYUK ZARARI VERDI .

mete
mete - 3 yıl Önce

Kardeşim bu darbeyi yapan generalleri,subay ve as subayları kim atadı?2004 Mgk sında fetö ile mücadele kararı alınsın diyen komutanlara karşı hangi hükümet bu kararları uygulamadı?Sen bunların yanıtını ver?

karadenizli
karadenizli - 3 yıl Önce

halim efendi söylediklerine kendin inanıyorsan ya uzaydan geldin ya da çok küçüksün ve bu işlerden anlamıyorsun

Karadenizli
Karadenizli - 3 yıl Önce

Yalandaroğlunu savunan da onun gibi demektir.


banner441

banner472