banner526

banner513

Süleyman Soylu’dan ‘kontrollü darbe’ diyen Kılıçdaroğlu’na; Kontrollü kaçak!

Bakan Soylu, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi.

Trabzon 13.04.2017, 09:48 13.04.2017, 09:57
Süleyman Soylu’dan ‘kontrollü darbe’ diyen Kılıçdaroğlu’na; Kontrollü kaçak!
Gazetecilerin sorularını cevaplandıran İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 15 Temmuz için ‘kontrollü darbe’ diyen Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi. 100 binden fazla kişinin izlediği yayında Soylu, “Bu lafı kim çıkardı? Sufle Alman istihbarat teşkilatı ile ABD ve İngiltere’deki bazı adamlar üzerinden geldi” dedi. Soylu “O geceyi bir sinema dizisi gibi seyrederseniz bunu böyle söylersiniz. Bu lafı ilk önce kim çıkardı? Sufle Alman istihbarat teşkilatı, ABD ve İngiltere’deki bazı adamlar üzerinden geldi. Kemal Kılıçdaroğlu da bu lafa kondu” dedi.

Bakan Soylu’nun açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: "Kılıçdaroğlu kontrollü kaçak. Türkiye büyük bir badire atlattı. İnsanlarımız şehit oldu, gazi olanlarımız var. O gecenin travmasını hala yaşayanlar var. Ankara’da bazı çocuklar aylarca uyuyamadılar uçak seslerinden dolayı. O geceyi bir sinema dizisi gibi seyrederseniz bunu böyle söylersiniz. Bu lafı ilk önce kim çıkardı? Sufle Alman istihbarat teşkilatı, ABD ve İngiltere’deki bazı adamlar üzerinden geldi. Kemal Kılıçdaroğlu da bu lafa kondu. Veya ona dediler ki senin görevin bu ve bunu söylemek. Hani tankın önüne çıkıyordun? Hayatının onurunu kaçırdı, bu bir onur meselesidir. Siyaset yapan bir adam, kendisine müdahale etmek isteyenlere karşı ciddi bir direnç ortaya koyarsa tarih onu altın harflerle yazar.

Bakan Soylu bugün Trabzon'da halka seslenecek. 


 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (25)
halim 3 yıl önce
DARBE GECESINI IYI BILIYORUZ .
SAYIN AKP MILLETBVEKILLERININ HEPSI KACTI . KILICTAROGLU IYI BIR INSAN AMA IYI BIR POLITIKACI DEGIL .YALAN SOYLEYEMIYOR , CALMIYOR . COCUKLARINA VAKIF KURTURUP PARAYA YAN GELMIYOR . DEVLETIN PARALARINI YUZDE 20 SINI CEBINE INDIRMIYOR .AYYAKABI KUTULARINDA PARALAR BAKANLARIN EVLERINDEN PARA SAYMA MAKINESI CIKMIYOR .BUNUN ICIN SEVILMIYOR
mmmmm 3 yıl önce
aynen sizin gibi düşünüyorum......
soners 3 yıl önce
bırakın 15 temmuzu, kılıçtaroğlunu da, şu anayasayı bir anlatın hele... neden evet demeliyiz onu anlatın, maddelerde neler var? halkın yararına ne var? referandum var, haberiniz yok galiba!
hhh 3 yıl önce
anlatacak bişey yokki anlatsınlar 19 .yüzyılda kalan tek adam rejimi neyi anlatacaklar
doğan yıldız 3 yıl önce
sanırım anketlerde hayırlar önde :))
kundemacı 3 yıl önce
Demek ki darbe sırasında Ankara' da bulunması gereken sadece Kemal KILIÇTAROĞLU idi. Çünkü devletin tüm makamlarını temsil etmekte idi. Diğerlerinin uçakları Ankara' ya nasıl gelindiğini bilmediği için onların başka yerlere kaçması doğal.
halim 3 yıl önce
BEN EMIRELI GORDUM
OZALI GORDUM CILLERIDE . HEPSI IKDIDARDA KALMAK ICIN DINI , IRKI MEZHEPI MILLIYETCILIGI BIRAZ KULLANDILAR .AMA AKP BUNLARA DUA OKUTUR .
BUNLARIN HEPSINI YAPTI USTELIK IFTIRANIN ALASINI HIRSIZLIGIN DANISKASINI YAPTI .HA BIR DE ISLAMA EN BUYUK ZARARI VERDI .
mete 3 yıl önce
Kardeşim bu darbeyi yapan generalleri,subay ve as subayları kim atadı?2004 Mgk sında fetö ile mücadele kararı alınsın diyen komutanlara karşı hangi hükümet bu kararları uygulamadı?Sen bunların yanıtını ver?
karadenizli 3 yıl önce
halim efendi söylediklerine kendin inanıyorsan ya uzaydan geldin ya da çok küçüksün ve bu işlerden anlamıyorsun
Karadenizli 3 yıl önce
Yalandaroğlunu savunan da onun gibi demektir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@