Süleyman Soylu Trabzon’da O sloganı yarıda kestirdi

Haber61/Haber Servisi - Levent Ustabaşı - DİSK Genel Kurulu’nu “Katil devlet” sloganları sonrası terkeden ve ardından HDPli vekile, “Kandil’i başınıza yıkacağız” diyerek sert çıkan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, gergin bir başkent hafta

Trabzon 14.02.2016, 10:36 20.05.2019, 14:54
Süleyman Soylu Trabzon’da O sloganı yarıda kestirdi
Haber61/Haber Servisi - Levent Ustabaşı - DİSK Genel Kurulu’nu “Katil devlet” sloganları sonrası terkeden ve ardından HDPli vekile, “Kandil’i başınıza yıkacağız” diyerek sert çıkan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, gergin bir başkent haftası sonrası Trabzon’a bugün geldi.

Ak Parti Trabzon İl Gençlik Kolları!nın uzun kuyruklarla karşılayıp, “Osmanlının torunu Trabzon’un gururu, seviyoruz seni Süleyman Soylu Süleyman Soylu..” sloganları attılar. 


VİP Salonu’nda yürürken sloganları yarıda kestiren Bakan Soylu, ardından VİP Salonu’nda oturup Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Ak Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ile sohbet edip çay içti.

Başkan Gümrüküoğlu’na Almanya’da yapılacak olan Trabzon etkinliklerinin çalışmalarını soran Bakan Soylu, çalışmaların hızlı bir şekilde sürdüğünü öğrendi. Başkan Gümrükçüoğlu, “Desteğiniz ve ilginiz sayesinde çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Trabzon adına sizlere çok müteşekkiriz. Teşekkür ediyoruz” dedi.

Bakan Soylu ardından Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta’nın eski yöneticiler adına planladığı Ramada Otel’deki yemeğe katılmak üzere havalimanından ayrıldı.

Yorumlar (4)
Metin kiraz 5 yıl önce
Ucuz kahramanlıklar bulmada üstümüze yoktur.
Serkan 5 yıl önce
Bunlar bir ara kefen ellerinde gezenler deyilmi duruma göre vazife çıkaran menfaatçı gurubu!! Güney Doğuda sizin gibi yiğitlere ihtiyaç var bi el atarsınız artık Osmanlı torunu cengâverler!!!
Zeki 5 yıl önce
Allah zeval vermesin BAKAN ıma
toprak sengun 5 yıl önce
biraz düşünün,madem kandılı baslarına yıkabılıyorsunuz 14 yıldır neden yapmıyordunuz ? bunca yıl yuzlerce sehıt verıldı neden yıkmadınız baslarına ? daha düne kadar pkk ile kolkola nidalar atarlarkenki görüntülerini ne çabuk unuttunuz? hele syn soylu ; akp ye saydırdıgınız video lar nette fellik fellik dolaşıyor..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@