7m

7m

hyundai

Şükrü Kuleyin’den Pontus iftiralarına sert tepki! “Herkes haddini bilsin”

Trabzonspor Divan Kurulu Üyesi Şükrü Kuleyin Pontus iftiralarına sert tepki gösterdi.

Trabzon 17.12.2021, 14:06
Şükrü Kuleyin’den Pontus iftiralarına sert tepki! “Herkes haddini bilsin”

Trabzonspor Divan Kurulu Üyesi ve İYİ Parti GİK Üyesi Şükrü Kuleyin Flash TV’de ortaya atılan Pontus iftiralarına sert tepki göstererek “herkes haddini bilsin” dedi.

Flash TV’de yayınlanan bir programda İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve gazeteci Vedat Yenerer montajlanarak sosyal medyada yayınlanan bir videoyu yayında gerçek gibi lanse ederek, "Bartholomeos, ne Fenerbahçe ne büyük takımları anmamış, Türkiye Milli Takımı'nı bir kez tebrik etmemiş adamın Trabzonspor'u tutuyor olması bir anlam ifade etmiyor mu? Pontusçuluk bu" dedi.

Yenerer’in bu sözleri büyük tepki toplarken bir tepki de Trabzonspor Divan Kurulu Üyesi ve İYİ Parti GİK Üyesi Şükrü Kuleyin’den geldi. 

Kuleyin, “Trabzonspor bizim kırmızı çizgimizdir. Siyaset üstüdür. Herkes haddini bilsin. Trabzonspor’u kimse siyasi emellerine alet etmesin. Kimse bizim şampiyonluğumuza gölge düşürmeye çalışmasın” dedi.


 


Yorumlar (3)
TS'li 5 ay önce
Aynı lafı AKP'li bir yetkili yapsaydı kırmızı çizgi mavi çizgi diye lafı eveleyip, geveleyip durumuydun yoksa derhal özür dilensin yoksa istifa etsin vs. gibi efelenilir miydi? Artık taraftarın takdirine bırakıyorum. İP'li bu zat derhal TS camiasından özür dilesin. Ya da siyasetten çekilsin.
Ali KAYA 5 ay önce
Bu işin ıpı dibı yok. Hemen siyasete çekmeyin. AKP'liler İmamoğlu'na pontus demedi mi? Bu işlerin siyaseti olmaz.
boş işler 5 ay önce
kahraman trabzonlulara teşekkürü borç bilirim diyenlerin takımıdır trabzonspor. keşke yunan galip gelsecilerin takımı değildir. bu arada merkel de trabzonsporlu olabilir ne alaka ts tutmak neden pontusçuluk oluyor anlamadım. AYRICA pontus-rum imparatoluğundaki pontus kelimesinin kökeni acem demek. ne yunanla ne de rumla alakası yok. pontuslular acemi-pers halkı yani. herşeyden ayrı yunan istihbaratının ayrılıkçı işler yaptığı aşikar bunu biliyoruz. konu vatana gelince denize dökmeyi de biliriz merak etmesin kimse.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@