Soylu esnafla kahvaltıda buluştu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Trabzon'da esnafla kahvaltı yaptı

Soylu esnafla kahvaltıda buluştu
Trabzon Pazarıkapı'da kadınlar hali esnafıyla bir araya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, esnaf ile birlikte kahvaltı yaptı.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Ak Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ile Muhammet Balta, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ve Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi'nin de hazır bulunduğu kahvaltıda Bakan Soylu'ya esnaf sorunlarını da anlattı. Bakan Soylu'ya "Burada kentsel dönüşümle dükkanlarımız elimizden gidecek. Bize öncelik verilsin. Yeni yapılacak 55 dükkanda hakkımız var" diyerek istekte bulundular. Bakan Soylu da Başkan Gümrükçüoğlu ile esnafı dinleyerek neler yapılması gerektiği konusunda görüş alış verişi yaptılar.
 
Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2017, 10:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yuhhh
Yuhhh - 3 yıl Önce

Yıkılacak diye belediye arabalarının bile harfiyat döktüğü alana ASFALT dökmek nedir.yazıktır bu milletin parasına...şak şakcilik yapacaksınız diye paramızı çöpe atmayın..HARAM ZIKKIM OLSUN DOYMADINIZ GİTTİ..gösteriş icin o alana asfalt dökmek nedir..

halim
halim - 3 yıl Önce

TRABZONA GELDIM VE IKDIDARIN BU ULKENIN PARALARINI NASIL KENDILERI ICIN SAVURDUGUNU GORDUM .BURASIMI DINI BUTUN .BELLI OLUYOR .HIRSIZLIK YOLSUZLUK ADAM KAYIRMA YANDASA IHALE HEPSI BIRADA . MUSLUMANMIS ./

Yasal?!
Yasal?! - 3 yıl Önce

Arakli da Sayın Bakanın iki programı yani turizm etkinlikleri ile cenaze programi varken Arakli Belediye Başkanının, Ortahisar daki esnaf buluşmasına katılması nasıl bir durumdur anlamıyorum.

SIRADAKİ HABER

banner513