Seyyar ikram çeşmesi Trabzon'u dolaşacak

Seyyar ikram çeşmesi Trabzon'u dolaşıp vatandaşlara ikramda bulunacak.

Seyyar ikram çeşmesi Trabzon'u dolaşacak
banner432

Trabzon Büyükşehir Belediyesince hayata geçirilecek olan İkram Çeşmesi önümüzdeki Cuma günü tarihi İskederpaşa Camisi’nde Cuma Namazı sonrası vatandaşlara ikramda bulunulacak. Şimdilik Gülbaharhatun Mahallesi, Atapark mevkiinde konuşlandırılan İkram Çeşmesi, Trabzon’un farklı mahallerini dolaşarak vatandaşlara sıcak, soğuk içecek ikram edilecek. 

Türkiye’nin farklı illerinde hayata geçirilen ikram çeşmeleri Trabzon’da da Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulacak. Osmanlı’nın sebil geleneğinden hareketle geliştirilen “İkram Çeşmesi” ile vatandaşlara sıcak ve soğuk içecek ikram edilecek. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman Karaduman
Osman Karaduman - 7 ay Önce

Secimlere 3-5 ay kala ne manidar ...samimilik boyleyse ben almayayim

As61
As61 - 7 ay Önce

Zanax atın ikram içeceklerinizin içine tam uyusun bu yarım uykuda olan millet.Hedefinize daha erken varırsınız.Battı osmanlı yan gider. İkramınız batsın.

DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 7 ay Önce

Osmanlı Seviciler bırakın seyyar ikramları da şu kaşüstüne bir çare bulun.Koskocaman kaşüstünde adam olmadığından bu kadar rahat hareket ediyorsunuz. demekki Kaşüstünde adam da yok yolu yol değil. Reis bugün meydana geliyor 17:30’da birileri söylesin onu da Kaşüstü yolunu bir gelsin gezsin yomradan havaalanına kadar da dönüş olmayan bir yolu kendi gözleriyle görsün var mı öyle cesaretlisiniz ben oy vermiş olsam o meydanda kendisine söylerim bunları.

banner393

banner426

banner443

banner441