Sevcan Zorluoğlu Bakan eşini yalnız bırakmadı

Cumhur İttifakı AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu’nun eşi Sevcan Zorluoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın eşi Esra Varank ile çeşitli temaslarda bulundu.

Trabzon 26.03.2019, 16:08
Sevcan Zorluoğlu Bakan eşini yalnız bırakmadı

Trabzon, seçimlere kısa süre kala Zorluoğlu’na ve Cumhur İttifakı belediye başkan adaylarına destek amaçlı kente gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ağırladı. Bakan Varank’ın Trabzon programı dolayısıyla baba ocağına gelen Esra Varank ise özel program yaparak çeşitli ziyaretlerde bulunurken, Murat Zorluoğlu’nun eşi Sevcan Zorluoğlu da yalnız bırakmadığı Esra Varank’ı Trabzon’da ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti.

“TRABZON KADINLARLA DAHA DA GÜÇLÜ”

Esra Varank ile gittikleri Of ilçesinde kadınlarla bir araya gelen Sevcan Zorluoğlu, “Sayın Bakanımızın eşleri ile birlikte Oflu kadınlarımızı ziyaret ettik. Trabzon’umuz kadınlarımızla daha da güçlü. Gittiğimiz her yerde desteklerini güçlü bir şekilde hissettiren Of’un kıymetli kadınlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Esra Varank ve Sevcan Zorluoğlu, Of ilçesindeki temaslarının ardından şehit ailesi ve ihtiyaç sahibi aileleri de ziyaret ederek programlarını tamamladı.

Yorumlar (2)
Camoka 2 yıl önce
Körler sağırlar bir birini ağırlar sorsan vatan millet Sakarya ama işin aslı ye kürküm ye davası mevki makam itibar para davası
rıza61 2 yıl önce
ne yapsın ondan fayda var bizim eve gelip hanımla oturacak değil ya ...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@