7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Sen Anlat Karadeniz'in Yangaz'ı böyle veda etti: 2010 - 2011 şampiyonu Trabzonspor!

Sen Anlat Karadeniz ekranlara veda etti.

Trabzon 13.11.2019, 22:24
Sen Anlat Karadeniz'in Yangaz'ı böyle veda etti: 2010 - 2011 şampiyonu Trabzonspor!

Trabzon'da çekilen ve izlenme rekorları Sen Anlat Karadeniz dizisi 64. bölümde ekranlara veda ediyor. 13 Kasım Çarşamba akşamı son bölümü yayınlanan son bölüm sonrası, dizi oyuncuları veda mesajları yayınladı.

En dikkat çeken veda mesajı ise Yangaz kardeşlerden Fatih rolündeki Furkan Aksoy'dan geldi. Trabzon'u hiç bir zaman unutmayacağını belirten Aksoy "2010-2011 sezonu Şampiyonu Trabzonspor umuyorum en kısa zamanda şampiyonluklarına vebaşarılarına yenilerini katacak." ifadelerini kullandı.

Furkan Aksoy mesajında şu ifadelere yer verdi:

'Her güzel hikayenin bir sonu vardır' demişler. Bu hikayenin de sonu geldi. 64. bölümümüzle final yapıp Sen Anlat Karadeniz ailesi olarak sizlere veda ediyoruz.

Kariyerime böyle anlamlı ve güzel proje ile başlamak benim için büyük bir şansh ve bu şansı en iyi şekilde kullanmak için çok çalıştım.

Bu projede kazandığım dostlukları, kardeşlikleri yazmaya kelimeler yetmez. Yaklaşık 3 senedir bu güzel ailenin bir parçası olduğum için mutlu ve gururluyum. İyi ki böyle bir ekiple çalışmışım, iyi ki beraber bir şeyleri başarmışız, iyi ki böyle insanları tanımışım. Bugüne kadar bu proje için emek veren, ter döken,

gecesini gündüzüne katan herkesin emeğine sağlık.

Yapım ekibinden çaycısına, oyuncusundan rejisine, prodüksiyonundan hazırlık ekibine, ışıktan kostüm ekibine, karavan şoförlerimizden yönetmenlerimize; herkese ayrı ayrı ne kadar teşekkür etsem etsem az.

Hepiniz iyi ki varsınız...

Üzerime büyük emekleri olan Emre Kabakuşak, Yusuf Ömer Sınav, Veli Çelik, Murat Onbul hocalarıma, bu dünyayı bizlere kuran senaristlerimiz Nehir ve Ferda hocalarıma da yine ne kadar teşekkür etsem az...

Bana inanıp her zaman arkamda duran, aramızda yüzlerce kilometre olmasına rağmen eksikliklerini bir an olsun hissettirmeyen anneme, babama, abilerime, ablama, kuzenlerime ve bütün Aksoy ailesine ne kadar teşekkür etsem az. Hepiniz iyi ki varsınız....

Siz izleyicilerimiz, dizimizin takipçileri, SAK Fandomumuz sizler de iyi ki varsınız. Bizlere evlerinizi açtınız, ailenizden biri olarak gördünüz, sevdiniz, sevincimize ve üzüntümüze ortak oldunuz. Beraber güldük, beraber ağladık, kırılmaz denilen rekorları beraber kırdık. Sizlere de ne kadar teşekkür etsem az...

3 senedir bizleri bağrına basan, buralı olduğumuzu, onlardan olduğumuzu en güzel şekilde hissettirip hiçbir şekilde yabancılık çektirmeyen, çok kıymetli Trabzon halkına ne kadar teşekkür etsem az.

Trabzon'dan hiçbir zaman kopmayacağıma, bu kıymetli toprakları evim bileceğime söz veriyorum. 2010-2011 sezonu Şampiyonu Trabzonspor umuyorum en kısa zamanda şampiyonluklarına ve

başarılarına yenilerini katacak. :) Trabzon'da kazandığım, biriktirdiğim güzel dostlukları, kardeşlikleri asla unutamam. Sizleri de iyi ki tanıdım, hepiniz iyi ki varsınız, eksik olmayın. Sizlere müteşekkirim.

Artık Yangaz Fatih Kaleli olarak sizlere veda etme zamanı. Dileğim yine başarılı ve kaliteli projelerle karşınızda olmak. Kendinize iyi bakın, esen kalın.

Hayırlı Başarılar.


Yorumlar (8)
Murat 3 yıl önce
Bu dizinin bitmesinde emeği geçen herkese teşekkürler... Gönül isterdik 2.bölüm de bitsin ama kısmet. Sonuçta bitmesi iyi olmuş inşAllah tekrar bölümleri olmaz. Tv ler deki abuk subuk nekar program varsa bitmesi şarttır, hatta futbol maçlarınn ardından veya öncesinde ki programlar da maksimum 45 dkk olmalıdır.
Turgay 3 yıl önce
Yorumlara bak ya yok fanatik gs'liymiş. Bize ne hangi takımdan olduğu mesele o sezonda şike yapıldığının söylenmesi. Erman Toroğlu'da ,Ahmet Çakar'da söylüyor bunların hangisi Trabzonsporlu. Adam bazı Trabzonlular gibi kıvırmamış kitabın ortasından konuşmuş.Adama kızacağınıza Tayyip korkusundan tırsıp sesini soluğunu kesenlerden hesap sorun tabi yüreğiniz varsa.
aspetli53 3 yıl önce
haber61 komik olma bu oyuncu fanatik gs lidir gs liler fenerbahçenin tüm rakiplerine destek verirler boş haber yapıp milleti gaza getirme cesaretiniz varsa cumhurbaşkana söyleyin ama sizde o yürek yok 2 yüzlülük yapmayın.
aspetli53 3 yıl önce
furkan aksoy fanatik gs lidir gs fenerbahcenin rekiplerine destek verir sizi adam yerine koyan yok.
murat 3 yıl önce
senin ben 53 kere
ufuk 3 yıl önce
he he sen öyle san
Mahmut kılıç 3 yıl önce
Aspetli53 niye bütün rizeliler feneri tutuyo onuda söyle bakalım nonoş. İşiniz gücünüz mide bulandırmak gerçekleri hazmedin biraz. her maç öpüyoruz sizi bu kudurmanız ondan. Hadi uza bakalım bu mekan seni aşar. Büyüde gel.
S.AK ailesi 3 yıl önce
Sizi unutmayacağız

Gelişmelerden Haberdar Olun

@