banner556

Selahattin Çebi: Türkiye istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmektedir

AK Parti Trabzon il Başkanlığı adayı Selahattin Çebi'den açıklama geldi.

Trabzon 09.01.2021, 16:31 09.01.2021, 20:38
Selahattin Çebi: Türkiye istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmektedir

AK Parti Trabzon İl Baklığı Adayı Selahattin Çebi açıklamalarda bulundu.  

Türkiye istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmektedir diyen Çebi'nin açıklaması şu şekilde:

Yıllardır bölgemizde oynanan oyunlara çizilen senaryolara güçlü bir şekilde dik duran, tek tek bütün oyunları bozan bölgesinde oyun kuran , onlara karşı her ortamda her alanda sesini yükselten ve mazlum milletlerin hakkını savunan ,en büyük platformlarda Dünya beşten büyüktür çıkışı ile haksızlığa adaletsizliğe karşı adeta meydan okuyan lideri sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN önderliğinde , Türkiye Cumhuriyeti devleti istikrarlı bir şekilde gücünü konumunu koruyarak  hedeflerinden sapmadan yoluna güçlü bir şekilde devam etmektedir..

Bu hedef sadece günlük politikalarla iç siyasi çekişmelerle vesayetlerle eylemlerle asla engellenemez. Bizim tarihe karşı sorumluluğumuz onların hayal edemeyeceği kadar büyüktür.
Bugün Adriyatikken Çin seddine kadar “Türkçe” konuşarak anlaşabileceğiniz başka bir coğrafya yoktur. Türkiye cumhuriyeti köklerine kadar mazlum milletlerin sesi olmuştur, onların hak ve hukukları bizim hak ve hukukumuz gibidir.


Bütün bu çirkin senaryolarını oynanan oyunların  tek hedefi Türkiye yi zayıf düşürmek, gücünü kırmaktır maalesef bunu iç politika malzemesi yapanlar var maalesef bunu terör örgütlerini kullanarak yapanlar var hepsini farkında olan ve üstesinden bir Türkiye var artık 

Milli ve yerli savunma sanayimizin güçlenmesi teknolojide dev adımlarla büyük yatırımları hayata geçirmemiz ulaşımda sağlık alanında dış politikada ki başarılarımız dünyayı esir alan korona virüs belası ile örnek mücadelemizle Türkiye sıradan bir ülke olmadığını Bütün dünyaya göstermiştir.

Gündemin peşine değil gündemi bizzat kendi belirleyen bir ülke olarak  Türkiye bölgesinde ve Coğrafyaya yön vermektedir.Bunu engellemeye kimsenin gücü yetmez.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@