Salih Akyüz: Diliyorum ki…

CHP’de Ortahisar Belediye başkan adayı olan Mehmet Salih Akyüz teşekkür mesajı yayınladı.

Trabzon 02.04.2019, 09:19
Salih Akyüz: Diliyorum ki…

31 Mart yerel seçimleri sona erdi. Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkanı Murat Zorluoğlu olurken Ortahisar Belediye Başkanlığında ipi Ahmet Metin Genç göğüsledi.

Ahmet Metin Genç’in en iddialı rakibi olan ve projeleriyle fark yaratan Mehmet Salih Akyüz seçim sonuçları sonrasında rakibini tebrik edip, kendisini destekleyenlere teşekkür etti.

Mehmet Salih Akyüz mesajında şu ifadfelere yer verdi:

Sevgili, Saygıdeğer Kıymetli Hemşehrilerim,

31 Mart yerel seçimlerinin, ülkemize, şehrimize, bütün insanlarımıza hayırlı olmasını, huzur getirmesini diliyorum.

‘’Kalbimiz Ortahisar, Sevdamız Trabzon,’’ diyerek çıktığımız bu demokrasi yarışında, elimizden geldiğince bütün insanlarımıza ulaşmaya çalıştım.

Çocuklarımızın, gençlerimizin geleceğe daha umutla bakabilmesi, ailelerimizin, insanlarımızın daha mutlu olabilmesi, daha güzel, daha kimlikli, daha çekici bir şehirde yaşayabilmesi için, gerekli olduğuna inandığımız projelerimizi, düşüncelerimizi sizlerle paylaştım...

Tarihin kadim şehri, sanat ve kültür kenti TRABZON’umuzun geleceğinin TURİZM ve TİCARETin yükseltilmesinde, çoğaltılmasında olduğuna inanıyorum.

Diliyorum, Trabzon’umuzda, bütün insanlarımız daha çok konuşsun, daha çok dertleşsin, daha çok fikir üretsin, birbirimizi ayrıştırmadan sevgiyle, saygıyla daha güzel dostluklar, arkadaşlıklar, kardeşlikler yaratalım. TRABZON’umuza yakışanı budur.

Bu yarışta kazanan, sayın Ahmet Metin Genç başkanı tebrik ediyor, bütün ekibiyle birlikte, şehrimiz için faydalı, güzel işler yapmasını, başarılı olmasını tüm kalbimle diliyorum.

Bu süreçte yanımda yürüyen, sevgili aileme, değerli yol arkadaşlarıma, desteklerini esirgemeyen dostlarıma, arkadaşlarıma, evine, bahçesine, dükkanına gittiğimde misafirperverliğini esirgemeyen, ikramlarda bulunan, oyunu verse de vermese de bizleri sevgiyle kucaklayan yüreği güzel bütün insanlarımıza

sevgi, saygı ve sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum…

HER ŞEY İNSANIMIZ İÇİN…

HER ŞEY ŞEHRİMİZ İÇİN…

HER ŞEY ÜLKEMİZ İÇİN…

Yorumlar (7)
selim ak 2 yıl önce
Teşekkürler sayın başkan.
İsmail AKSOY 2 yıl önce
Tebrik ediyor,
"Diliyorum, Trabzon’umuzda, bütün insanlarımız daha çok konuşsun, daha çok dertleşsin, daha çok fikir üretsin, birbirimizi ayrıştırmadan sevgiyle, saygıyla daha güzel dostluklar, arkadaşlıklar, kardeşlikler yaratalım. TRABZON’umuza yakışanı budur."
şeklindeki dileklerinize can-i gönülden katılıyor; herkese sağlıklı ve huzurlu ömürler diliyorum. Medeni insana yakışan budur...
Gurbet Trabzon 2 yıl önce
Yazık oldu Ortahisar CHP olmalıydı
doğan yıldız 2 yıl önce
sen değil her zamanki gibi trabzon kaybetti başkanım.
Davut kazancı 2 yıl önce
Ah CHP ah,Trabzonu ve bizleri akparti zihniyetiyle baş başa bıraktın
Trabzonlu Hayati dayı 2 yıl önce
camoka,sen asıl oy verip sectiğin akpartili tiplere bak,ne görüyorsun.
camoka 2 yıl önce
tipe bak çay demle kahvemizi içeriz bu tiyatroyuda izleriz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@